Dorota Szelągowska jest ulubioną polską projektantką i dekoratorką wnętrz. Inspiruje wiele osób do wprowadzenia zmian w aranżacji własnego mieszkania. Projektantka na swoim profilu instagramowym pokazuje również swoje przepiękna wnętrza mieszkania.

Jak mieszka Dorota Szelągowska?

Dorota Szelągowska pokazała przystrojony dom na święta. Fani są oczarowani jej choinką

Okazuje się, że Dorota Szelągowska mieszka w klimatycznym domu, a nie w bloku. W poniedziałkowy wieczór wrzuciła zdjęcie swojego domu na swój Instagram. Zdradziła, że przygotowywała ogród na wiosnę:

Dobra, czas na dzisiejsze dobre rzeczy – skosiłam trawę z pozostałości po płocie, na parapetach stoją już skrzynki z zasadzonymi stokrotkami, niezapominajkami i bratkami, było ciepło i przyjemnie, wszyscy jesteśmy zdrowi, spędziłam miły wieczór z przyjaciółmi via zoom, moi najukochańsi bezpiecznie śpią tuż obok. Dbajcie o siebie ❤️❤️❤️ i napiszcie co dobrego u Was? Ściskam 😘 #bedziedobrze – napisała dekoratorka.

Dom Doroty Szelągowskiej nie należy do stylu nowoczesnego, a bardziej wiejskiego, który charakteryzuje się kształtem starego budownictwa z dachem dwuspadowym. Widzimy dom w kolorze pudrowego różu, pięknie ozdobiony kominem z czerwonej cegły. Wokół domu ogród z huśtawką, ławeczką i drzewkami.

Syn Doroty Szelągowskiej nie przystąpi w tym roku do matury: Nie będę go posyłać na śmierć

Dorota Szelągowska zniesmaczyła obserwatorów na Instagramie „Pani Doroto… ja tu jem”

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska. Fot. Instagram

Dorota Szelągowska. Fot. Instagram

Dorota Szelągowska. Fot. Instagram

Dorota Szelągowska. Fot. Instagram

Dorota Szelągowska. Fot. Instagram