Rok 2022 od samego początku nie był dla Joanny Opozdy łatwy – w styczniu aktorka przeżyła dramatyczne chwile, gdy wybuchła awantura z jej ojcem Dariuszem Opozdą i mężem Antkiem Królikowskim w rolach głównych. Jakiś czas później Joanna trafiła do szpitala z powodu ogromnego stresu, który dodatkowo negatywnie wpływał na i tak trudną dla niej ciążę.

Gdy w lutym 2022 na świat przyszedł jej synek Vincent, zamiast w spokoju cieszyć się macierzyństwem w gronie najbliższych i ukochanego męża, musiała zmierzyć się z kolejną falą nieszczęść – na jaw wyszły zdrady, których miał dopuścić się Królikowski za plecami żony, a media obiegły plotki o kryzysie w ich związku, a jakiś czas później o planowanym rozwodzie. Jednocześnie przez cały ten czas Antek Królikowski za wszelką cenę robił wszystko, by stracić sympatię fanów oraz resztki swojej godności.

Jakby tego wszystkiego było mało, Joanna Opozda cały ten czas spędzała w dziecięcym szpitalu, do którego trafił Vincent z wysoką gorączką i podejrzeniem infekcji.

Joanna Opozda pokazała wózek dla Vincenta! Kosztuje ok. 7 tys. zł

Joanna Opozda KUPIŁA MIESZKANIE. Pokazała pokój Vincenta

Joanna Opozda bardzo długo milczała w swoich mediach społecznościowych i pojawiała się bardzo sporadycznie, by informować o stanie zdrowia Vincenta. Przez cały ten czas omijała temat Antka Królikowskiego i swojego małżeństwa, choć widząc jej umęczoną twarz i smutne spojrzenie nie trudno było dociec, że w jej życiu dzieje się źle. Teraz ponownie zaskoczyła fanów, pokazując się w relacji na InstaStories. Nagranie rozpoczęła słowami:

Dawno tutaj nic do was nie mówiłam, ale sami wiecie, że mam ostatnio bardzo ciężki czas, no i nauczyłam się, że jak jest mi smutno i źle to po prostu odkładam telefon na bok i skupiam się na tym, co naprawdę ważne, a dla mnie na tę chwilę najważniejszy jest mój synek i jego zdrowie.

Instagram: asiaopozda

Instagram: asiaopozda

Aktorka nie nagrywała jednak ze swojego mieszkania, szpitala, domu rodziców czy kawiarni. Zamiast tego razem ze swoim psem siedziała na podłodze w pustym budynku z gołymi ścianami. Jak poinformowała chwilę później…kupiła własne mieszkanie! Zdradziła jednak, że marzenie kosztowało ją wszystkie życiowe oszczędności:

Dzisiaj znalazłam moment dla siebie, żeby naładować energię, naładować baterię i nagrywam do was z bardzo specjalnego miejsca – z mieszkania, w które włożyłam wszystkie swoje oszczędności życia. To jest taka inwestycja moich marzeń.

Joanna postanowiła po krótce opisać niektóre pomieszczenia. Sfilmowała widok na ogród, który jak przyznała, póki co, ogrodu jeszcze nie przypomina:

Właśnie sobie siedzę na podłodze z Marylin i patrzę na ogródek, który na razie wygląda jak duża piaskownica dla vincenta.

Instagram: asiaopozda

Instagram: asiaopozda

Dodała też:

Mam nadzieję, że tutaj w końcu zaznamy spokoju.

Aktorka zaprezentowała również jak będzie wyglądać pokój małego Vincenta. Choć na razie są tam tylko gołe ściany, zapewniła, że ma już wszystko zaplanowane i całość po remoncie będzie prezentować się „cudnie”:

Tutaj ma być pokój dla Vincenta, już mamy wszystko zaplanowane, powybierane tapety. Na razie to się nie prezentuje jakoś najlepiej ale będzie cudnie, naprawdę.

Instagram: asiaopozda

Instagram: asiaopozda

Chyba nikt już nie wątpi w to, że związek aktorki z Antkiem Królikowskim jest skończony. Pozostaje więc życzyć Joasi dużo szczęścia na nowej drodze i szybkiego końca remontu jej nowego gniazdka!

 

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Joanna Opozda zdradza PESEL Vincenta!

Instagram: asiaopozda

Instagram: asiaopozda

Joanna Opozda chciała WYBACZYĆ Królikowskiemu! „Jest bardzo religijna”

Wiemy ile WAŻĄ gwiazdy!

fot. Instagram: asiaopozda

Co jeść żeby wyglądać jak gwiazda? Polskie celebrytki zdradzają swoje sekretne DIETY!

fot. Instagram: asiaopozda

scena z: Joanna Opozda, fot. Podlewski/AKPA