Robert Lewandowski raczej nie szaleje z wizerunkiem. Choć ma na koncie fryzury, czy stylizacje, o których było dość głośno. Kilka lat temu zaskoczył innym niż dotychczas kolorem włosów, mianowicie piłkarz pofarbował włosy na… siwo!

Robert Lewandowski ROZCZAROWAŁ Annę w Walentynki? Zagaduję męża… – zwierza się trenerka

Robert Lewandowski w okularach!

Teraz kolejna zmiana w jego wyglądzie. Lewandowski pojawił się w okularach. I nie przeciwsłonecznych, w których wielokrotnie się pokazywał. To okulary korekcyjne. Nie wiadomo jednak, czy Robertowi pogorszył się wzrok, czy okulary są nałożone tylko do zdjęcia. A może tak być, bo piłkarz pozuje z Quebonafide, który ostatnio zmienił swój wizerunek i okulary są jego nieodłącznym elementem. Te, które ma na sobie „Lewy” są podobne. Być może chciał tylko zażartować?

Brzuszek z Klarą był inny niż brzuszek z drugim dzieckiem? Anna Lewandowska porównała zdjęcia

Lewandowski ma problemy ze wzrokiem?

Przypomnijmy, że Robert Lewandowki już kiedyś pokazał się w okularach, jednak innych niż te na zdjęciu. Wtedy wybrał nieco bardziej modny model – z przezroczystymi oprawkami. Zdaje się, że wówczas był to jedynie element stylizacji, w której pojawił się na konferencji prasowej przed meczem z Danią w 2018 roku.

Kibice się muszą się martwić. Żadnego problemu ze wzrokiem nie ma, to bardziej dbanie o wzrok – odpowiedział Lewandowski na pytanie jednego z dziennikarzy.

W jeszcze innym modelu pojawił się na spotkaniu, podczas którego podpisywał nowy kontrakt z Bayernem Monachium. Niemiecki tabloid „Bild” nazwał je wtedy „hipsterskimi”

Czy Robertowi pasują okulary?

ZOBACZ TEŻ:

Quebo w NIETYPOWY sposób sprzedaje bilety na koncert

Internautki zakochane w płaszczu Anny Lewandowskiej: Kolor wymiótł, zamiótł i POWALIŁ

Anna Lewandowska żartuje ze swoich ciążowych krągłości: „Ile pączków zjadłam?”

 

Sonda

poll-violet

Natalia Szroeder i Quebonafide - pasują do siebie?

Robert Lewandowski. Quebonafide/fot. Instagram/quebahombre

Anna Lewandowska. Quebonafide/fot. Instagram/quebahombre