Orlando Bloom wkrótce po raz kolejny zostanie ojcem. Aktor jednak nie może w spokoju czekać na narodziny córki, której oczekuje z Katy Perry. Orlando ma powody do zmartwień – zaginął Mighty, jego ukochany pies rasy pudel toy, którego aktor ma od 2017 roku.

Katy Perry pluska się w oceanie – lada chwila powinna urodzić. Jej brzuch jest OGROMNY

Orlando Bloom w rozpaczy. Zaginął jego pies

Bez wątpienia Mighty jest niezwykle ważny dla aktora. Orlando Bloom niemal nie rozstaje się z psem – zabrał go nawet na pokaz mody, a także pozował z nim na okładce magazyny GQ. Mighty bardzo często jest też bohaterem instagramowych zdjęć Orlando.

Najnowszy wpis też jest poświęcony zwierzakowi, jednak to smutny wpis. Mighty zaginął! Aktor stara się odnaleźć psa, ale też zwrócił się do obserwatorów z prośbą o pomoc. Dodał też, że znalezienie Mighty’ego przewidziana jest nagroda, ale prosi jedynie o prawdziwe informacje, a nie kłamstwa, by dostać nagrodę.

Orlando Bloom jak prawdziwy macho z pieskiem pod pachą – spędza popołudnie z 9-letnim synem (FOTO)

MIGHTY ZAGINĄŁ w Montecito w Kalifornii! Ma czip, a na jego obroży jest numer, pod który można zadzwonić – jeśli zabierzesz go do pobliskiego weterynarza, schroniska lub komisariatu, będę mógł go odzyskać. Żeby odebrać nagrodę za znalezienie, podawajcie tylko prawdziwe informacje. Moje serce już jest złamane, więc proszę nie dodawać problemów – napisał.

ZOBACZ TEŻ:

Katy Perry w ciąży puchną nogi – 35-letnia gwiazda z Orlando Bloomem na spacerze (ZDJĘCIA)

Katy Perry pokazała nagranie z USG. Córka artystki i Orlando Blooma może być niezłym ziółkiem

 

Orlando Bloom poszukuje swojego psa

Orlando Bloom poszukuje swojego psa/fot. FORUM

Orlando Bloom poszukuje swojego psa

Orlando Bloom poszukuje swojego psa/fot. FORUM