Orlando Bloom przez tydzień poszukiwał ukochanego pudelka. Pies zaginął w okolicach willi aktora. Niestety wydarzyło się najgorsze.

Orlando Bloom jest w ROZPACZY! Aktor błaga obserwatorów o pomoc

Orlando Bloom pożegnał psa

Oralndo Bloom (43 l.) wraz z Katy Pery opiekowali się dwoma miniaturowymi pudlami: Nuget i Mighty. Kiedy jeden z nich zaginął, aktor rozpoczął akcję poszukiwawczą i obiecał wysoką nagrodę w zamian za pomoc w odnalezieniu pupila.

Niestety, jak wynika z Instagrama gwiazdora, psa spotkał tragiczny los.

Katy Perry i Orlando Bloom wybrali wielką GWIAZDĘ na matkę chrzestną dla swojej córki

Mighty jest po drugiej stronie. Po siedmiu dniach poszukiwań od świtu do zmierzchu znaleźliśmy jego obrożę. Przez ten tydzień płakałem więcej, niż można sobie to wyobrazić. To było oczyszczające. Nie zostawiłem kamienia na kamieniu i przeczołgałem się przez każdą dziurę, przeszukałem każde podwórko. Dwa psy tropiące dały z siebie wszystko. Jestem bardzo wdzięczny za to, czego się nauczyłem od Mighty. Jestem pewien, że patrzył na mnie gwiżdżącego na każdym podwórku i wiedział, że robię wszystko, żeby go odnaleźć. Był kimś więcej niż towarzyszem. Był moją bratnią duszą. Spoczywaj w spokoju, mój mały przyjacielu – napisał aktor i podziękował wszystkim, którzy pomagali w poszukiwaniach czworonoga.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Orlando Bloom (@orlandobloom)


Bloom postanowił uczcić pamięć swojego pupila tatuując sobie na lewej piersi jego imię. Aktor pokazał na Instagramie pracę tatuażysty, który wykonał na jego skórze napis z imieniem zmarłego psa oraz rysunek serduszka.

Ciężarna Katy Perry przetestowała cierpliwość Orlando Blooma – aktor podołał wyzwaniu?

Piękny sposób na upamiętnienie zwierzaka?

 

Orlando Bloom poszukuje swojego psa

Orlando Bloom poszukuje swojego psa/fot. FORUM

Orlando Bloom, Katy Pery

Orlando Bloom, Katy Pery, fot. Clint Brewer Photography / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Orlando Bloom poszukuje swojego psa

Orlando Bloom poszukuje swojego psa/fot. FORUM