Program „Dance Dance Dance” zyskał spore grono widzów. I tym sposobem po pierwszej edycji przyszedł czas na drugą. Jak tylko zakończyła się druga edycja pojawiły się głosy, że wiosną zobaczymy już trzecią odsłonę tego formatu. Jeden z tabloidów podał nazwisko pierwszego uczestnika.

Anna Mucha o „Dance Dance Dance”: Wspaniale jest mówić kolegom prosto w twarz, co się o nich myśli, i jeszcze na tym zarabiać

„Dance Dance Dance 3” – uczestnicy

Show, w którym duety odtwarzają układy choreograficzne ze znanych teledysków, jest dla uczestników nie tylko świetną przygodą, ale także promocją swojego nazwiska. Nic dziwnego, że celebryci chętnie biorą udział w tym programie. Ponoć już pojawił się pierwszy chętny na udział w nadchodzącej edycji „Dance Dance Dance”.

Stacja szuka uczestników, którzy zaprezentują się na tanecznym parkiecie. (…) TVP prowadzi rozmowy z gwiazdą „MasterChef Polska”, Damianem Kordasem – podaje „Super Express”.

Co ciekawe, Damian Kordas ma już na swoim koncie udział w tanecznym show. W 2019 roku wygrał 10. edycję programu „Taniec z Gwiazdami”, w którym tańczył z Janją Lesar. W tym samym roku zwyciężył też w 4. edycji programu TVN „Agent – Gwiazdy”. W 2015 roku wygrał 4. edycję kulinarnego show MasterChef Polska emitowanego w TVN.

„Dance Dance Dance 3” – jury

Nowa edycja to oczywiście nowi uczestnicy. A co z jury? Będą zmiany? Ponoć produkcja programu nie chce wprowadzać zmian za stołem jurorskim. Znów mamy zobaczyć Idę Nowakowską, Roberta Kupisza i Annę Muchę, która w 2. edycji zajęła miejsce Ewy Chodakowskiej.

ZOBACZ TEŻ:

Wielkie emocje w „Dance Dance Dance”. Uczestnik przerwał występ i wyszedł ze studia!

„Dance Dance Dance”. Uczestnik wdał się w DYSKUSJĘ z jury (WIDEO)

Damian Kordas w "Tańcu z Gwiazadami"

Paulina Sykut-Jeżyna, Janja Lesar, Damian Kordas/fot. AKPA

Damian Kordas na ściance

Damian Kordas/fot. AKPA