Emocjonujące show taneczne „Dance dance dance” dobiegło końca. W wielkim finale zmierzyły się trzy duety – Ania Karczmarczyk i Mateusz Łapka, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz oraz Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański. To widzowie biorący udział w głosowaniu zdecydowali poprzez SMS, która z par zatańczyła najlepiej. Wiemy, kto zwyciężył drugą edycję programu!

Finał „Dance Dance Dance” coraz bliżej, a w show nadal starcia. „Nie bierzemy mnie na litość”

Kto wygrał drugą edycję „Dance dance dance”?

Z powodu pandemii finałowe starcie odbyło się w studiu „Pytania na Śniadanie”. Pojawili się wszyscy finaliści, prowadzący Tamara Gonzalez Perea i Tomasz Kammel oraz jurorka Ida Nowakowska. Z Anną Muchą i Robertem Kupiszem prowadzący połączyli się online.

Drugą edycję „Dance dance dance” wygrał duet Fit Lovers.

Pamela i Mateusz otrzymali 52 procent oddanych głosów. Udało im się wygrać 100 tysięcy złotych, które postanowili przekazać do Integracyjnego Klubu Sportowego AWF w Warszawie. Instytucja ta funkcjonuje od 1991 roku i wspiera osoby z różnymi niepełnosprawnościami, np z niepełnosprawnością ruchową.

Aaaaa! Chociaż ta taneczna przygoda skończyła się na siedząco to zdecydowanie była NAJLEPSZA! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, trenerom, tancerzom, jurorom, produkcji za ten wspólny szalony czas. I przede wszystkim WAM za to, że byliście z nami co tydzień i zdecydowaliście, że to my mogliśmy przekazać główną wygraną dla osób, które pokazały nam, że mimo przeciwności losu można sięgać po największe marzenia. DZIĘKUJEMY – podpisali Fit Loversi

Wielki finał „Dance Dance Dance”

Drugie miejsce zajęli Ania Karczmarczyk i Mateusz Łapka, którzy przeznaczyli 10 tysięcy złotych na rzecz Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku.

Trzecie miejsce zajęli Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański. Panowie przekazali 10 tysięcy złotych na siostry Maję i Zuzię, podopieczne Fundacji Jedni Drugim. Zuzia urodziła się z niepełnosprawnością i porusza się na wózku. Dziewczynka przeszła już 14 operacji i w dalszym ciągu potrzebne są kolejne zabieg, dzięki którym dziewczynka będzie mogła chodzić.

W trakcie wielkiego finału odbyły się także rozmowy z pozostałymi uczestnikami drugiej edycji „Dance Dance Dance”: siostrami Kasią i Anią Stankiewicz, dziennikarzami Małgorzatą Tomaszewską i Aleksandrem Sikorą oraz braćmi akrobatami Rafałem i Krzyśkiem Jonkisz. W programie przypomniano wybrane występy finałowych duetów oraz opinie jurorów na ich temat.

Serdecznie Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna Mucha do Idy Nowakowskiej w Dance Dance Dance: Dawaj te kudły! (WIDEO)

TVP wcześniej zakończy „Dance Dance Dance”. W finale będą zmiany!

Anna Mucha popłakała się w „Dance Dance Dance” – jeden występ totalnie ją wzruszył „Miałam dreszcze i cała się trzęsę”