Na początku marca Telewizja Polska podjęła decyzję o wstrzymaniu realizacji kolejnych odcinków „Dance Dance Dance”. Do 11 kwietnia emitowano odcinki, które zostały zrealizowane w ubiegłych tygodniach. Teraz okazuje się, że zmianie ulegnie też finał tanecznego show. Mając na uwadze obecną sytuację i epidemię koronawirusa, Telewizja Polska podjęła decyzję o wcześniejszym zakończeniu 2. edycji programu. Zmienione zostaną też niektóre zasady i przebieg Wielkiego Finału „Dance Dance Dance”. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w głosowaniu SMS widzów.

Rafał Jonkisz wspomina zmarłego ojca: „Odejście taty było dezorientującym ciosem”

Zmiany w finale „Dance Dance Dance”

W sobotę 18 kwietnia 2020 r. zostaną wyemitowane występy solowe Rafała Mroczka, Anny Karczmarczyk, Rafała Jonkisza i Mateusza Janusza. Wówczas z programu odpadnie jeden z duetów, który otrzyma najmniejszą liczbę punktów. Pozostałe trzy pary wezmą udział w finale. Przypomnijmy, że w pierwszej edycji w finale zmierzyły się dwie pary.

Z powodu obostrzeń w walce z koronawirusem podjęto również decyzję, że trzy finałowe duety nie zatańczą już na multimedialnej scenie „Dance Dance Dance”. Podczas realizowanego na żywo wielkiego finału przypomniane zostaną wybrane występy finalistów. To na ich podstawie widzowie w głosowaniu SMS będą mogli wskazać najlepszą parę, która przeznaczy wygraną – 100 tys. złotych na wybrany cel charytatywny. Pozostałe dwa duety przekażą po 10 tys. złotych.

Zabawna reakcja Anny Muchy na wpadkę na scenie w Dance Dance Dance (VIDEO)

Finał „Dance Dance Dance” – kiedy i gdzie oglądać?

Finał zrealizowany zostanie w studiu „Pytania na Śniadanie”, w którym pojawią się Tamara Gonzalez Perea i Tomasz Kammel, Ida Nowakowska oraz finaliści. Prowadzący połączą się online z pozostałymi uczestnikami drugiej edycji show oraz jurorami Anną Muchą i Robertem Kupiszem. Wielki finał „Dance Dance Dance” w sobotę 25 kwietnia o godzinie 20:35 w TVP2.

ZOBACZ TEŻ:

Wielkie emocje w „Dance Dance Dance”. Uczestnik przerwał występ i wyszedł ze studia!

Anna Mucha popłakała się w „Dance Dance Dance” – jeden występ totalnie ją wzruszył „Miałam dreszcze i cała się trzęsę”

„Dance Dance Dance”. Uczestnik wdał się w DYSKUSJĘ z jury (WIDEO)

Uczestnicy "Dance Dance Dance" na scenie

Rafał Jonkisz, Krzysztof Jonkisz/fot. fot. Jan Bogacz/Natasza Młudzik/TVP

Uczestnicy "Dance Dance Dance" na scenie

Rafał Mroczek, Przemysław Cypryański/fot. Jan Bogacz/Natasza Młudzik/TVP

Uczestnicy "Dance Dance Dance" na scenie

Pamela Stefanowicz, Mateusz Janusz/fot. Jan Bogacz/Natasza Młudzik/TVP

Uczestnicy "Dance Dance Dance" na scenie

Anna Karczmarczyk, Mateusz Łapka/fot. Jan Bogacz/Natasza Młudzik/TVP

Prowadzący "Dance Dance Dance"

Tomasz Kammel, Tamara Gonzales Perea/fot. Jan Bogacz/Natasza Młudzik/TVP