Sasha Strunin niegdyś miała największe radiowe przeboje, później zeszła ze świecznika i słuch o nie zaginął. Strunin karierę wokalną rozpoczęła na Festiwalu Piosenki Angielskiej w Brzegu, gdzie została laureatką. Dwa lata później (2005 r.) wzięła udział w programie „Idol” i zaszła aż do półfinału.

Sasha Strunin szaleje z miłości (FOTO)

Zadebiutowała na rynku muzycznym w 2006 roku – wydalając płytę „Just Call Me„. Sławę przyniósł jej przebój: To nic, kiedy płyną łzy. Wzięła też udział w piątej edycji „Big Brothera” – głośno wtedy było o jej romansie z Marcinem Najmanem oraz o rozbieranych sesjach w CKM.

fot. Engelbrecht/AKPA

W 2011 roku zakończyła współpracę z wytwórnią płytową, z którą współpracowała od początku kariery. W wywiadach tłumaczyła, że te wszystkie prowokacyjne akcje były za namową wytwórni.

Przez sześć lat miałam podpisany kontrakt z moimi pierwszymi producentami i wszystkie decyzje wizerunkowe były podejmowane przez menedżment. Tak to funkcjonowało

– powiedziała dla Gazety.pl Sasha.

fot. Gr¹bczewski/AKPA

Marcin Najman z tajemniczą blondynką (FOTO)

Dlaczego Sasha Strunin zniknęła ze sceny?

Sasha Strunin od ośmiu lat nie koncertowała i nie była widziana na czerwonych dywanach. Podjęła się studiowania na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, na wydziel fotografii.

Po prawie dekadzie Sasha Strunin wraca na scenę. Wczoraj odbyła się premiera płyty Autoportrety, w której interpretuje poezje Mirona Białoszewskiego. Koncert odbył się w towarzyskie Gary Guthman Quartet. 

Obecnie Strunin ma już 30-stkę. Porzuciła wizerunek pięknej i słodkiej blondyneczki na rzecz zadziornej ciemnowłosej kobiety.

scena z: Sasha Strunin, fot. AKPA/AKPA scena z: Sasha Strunin, fot. AKPA/AKPA
scena z: Sasha Strunin, fot. AKPA/AKPA scena z: SaszaSK: , , , , , , , , , , , , , , , , , , fot. Kurkowska/AKPA
scena z: Mrozu, Sasha Strunin SK: , , fot. Gr¹bczewski/AKPA