Coraz więcej osób zakażonych koronawirusem. W czwartek rano okazało się, że ofiarami wirusa są m.in. Tom Hanks wraz z małżonką Ritą. Teraz kolejne niepokojące wieści. Tym razem ze świata sportu.

Tom Hanks i jego żona zarażeni koronawirusem!

Daniele Rugani z Juventusu Turyn zakażony koronawirusem

U Daniele Ruganiego, piłkarza Juventusu Turyn, wykryto koronawirusa. Sportowiec został odizolowany i jak zapewnia na Twitterze, czuje się dobrze. Przy okazji zaapelował do swoich fanów.

Czytaliście wiadomości, więc chcę zapewnić wszystkich, którzy się o mnie martwią, że czuję się dobrze. Wzywam wszystkich do przestrzegania zasad, bo ten wirus jest bezobjawowy. Zróbmy to dla siebie, naszych bliskich i wszystkich wokół nas! – napisał.

Wojciech Szczęsny i Cristiano Ronaldo na kwarantannie

Piłkarze Juventusu Turyn zostali poddani kwarantannie, a to nie bez powodu. W niedzielę odbył się mecz Juventusu z Inter Mediolanem. Wówczas piłkarze mieli kontakt z Ruganim.

Cristiano Ronaldo od kilku dni przebywa na rodzinnej Maderze, gdzie udał się na spotkanie z matką, któa przeszła udar mózgu. Początkowo piłkarz miał wrócić do Włoch prywatnym samolotem, ale „La Gazzetta dello Sport” donosi, że Ronaldo zamierza pozostać na wyspie i przeczekać całe zamieszanie wywołane koronawirusem.

View this post on Instagram

TEAM!!! ⚪️⚫️❤️ Juve-Inter 2:0 🔥🔥🔥

A post shared by Wojciech Szczesny (@wojciech.szczesny1) on

ZOBACZ TEŻ:

Wojciechowska o warszawskim lotnisku: BRAK KONTROLI

Hasztag koronaferie – koronawirus zamknął uczniów w domach – zobaczcie, co robią

Kim Kardashian wyjawiła, że wróżka PRZEWIDZIAŁA epidemię koronawirusa w 2008 roku!

Daniele Rugani, Wojciech Szczesny, Giorgio Chiellini and Blaise Matuidi/fot. Forum

Cristiano Ronaldo/fot. Zuma Press/Forum