Paulina Młynarska (48 l.) w dalszym ciągu zachwyca urodą i sprawnością fizyczną, Niedługo dziennikarka dobije do 50, a w dalszym ciągu wygląda rewelacyjnie. Paulina należy do osób, które żyją w zgodzie ze samą sobą. Dziennikarka nie korzysta z inwazyjnych metod odmładzających, za to stawia na jogę i wegańską dietę. Być może dzięki tym rzeczom może pochwalić się wysportowaną sylwetką i młodą twarzą.

Paulina Młynarska oskarżyła Andrzeja Wajdę! Padły MOCNE słowa

Roztrzepana Paulina Młynarska zgubiła dokumenty i telefon w podróży

Paulina Młynarska znana jest z tego, że uwielbia podróżować. Dziennikarka podobno zaczęła zwiedzać świat gdy miała zaledwie 16 lat. Młynarska wydała nawet książkę „Jesteś wędrówką”, poświęconą temu tematowi. Początkujący podróżnicy znajdą w niej wiele cennych rad a także zabawne anegdoty z przygód dziennikarki. Tym razem Paulina wyjechała do Indonezji, a dokładniej na Bali. Na swoim Instagramie postanowiła opisać sytuację, która całe szczęście miała pozytywny koniec, jednak mogła być bardzo groźna! 

Jedno z tych miejsc, które bardzo lubię w Ubud! Tu jest moja ulubiona vege zupa tajska i tu zawsze jest dobry i szybki net. A najważniejsze za co lubię to miejsce, to że dziś rano zgubiłam tu telefon oraz dokumenty i pieniądze, które czekały nietknięte aż się połapię i wrócę. Na Bali, jeśli zgubę znajdą miejscowi, to zawsze wraca bez pudła.Zmiana czasu i długi lot robią z człowieka kompletną melepetę – podpisała zdjęcie dziennikarka

Trzeba przyznać, że rzadko spotyka się takie miejsca i ludzi, którzy znajdując dokumenty, pieniądze czy telefon zwracają zgubę. Paulina miała dużo szczęścia, że cała sytuacja zakończyła się w ten sposób.

A Wam zdarzyło się kiedykolwiek zgubić coś w podróży?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Paulina Młynarska ma NOWĄ fryzurę; po blond włosach nie ma śladu

Paulina Młynarska OSTRO o Annie Lewandowskiej: Nie kupujcie tego!

Masz problem z facetem? Paulina Młynarska mówi, jak rozpoznać toksyczny związek

Paulina Młynarska

scena z: Paulina Młynarska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Paulina Młynarska

scena z: Paulina Młynarska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA