Paulina Młynarska (49 l.) na Instagramie dosadnie przekazała, że nie zgadza się z zakazem wchodzenia do lasów, ustalonym przez władzę. W mocnych słowach wyraziła swoją opinię.

Paulina Młynarska skrytykowała reklamę z udziałem Lary Gessler „Wkurzyłam się maksymalnie”

Paulina Młynarska wstrząśnięta zakazem wstępu do lasów

Paulina Młynarska wiele razy podkreślała, jak cudowną moc ma na ludzi obcowanie z naturą. Teraz dziennikarka ostro odniosła się do nowych obostrzeń, które zostały wprowadzone przez Lasy Państwowe na polecenie premiera.

Tymczasowy zakaz wstępu do lasów obowiązuje od piątku 3 kwietnia do 11 kwietnia. Władza wyłączyła z zakazu myśliwych, którym zezwoliła na polowania nawet podczas światowej pandemii koronawirusa.

Paulina Młynarska nie mogła przemilczeć tej sprawy:

Nie jestem w stanie pojąć, dlaczego w Polsce zakazuje się ludziom samotnego chodzenia do lasu! Las, łąka, otwarta przestrzeń i kontakt z przyrodą mają terapeutyczne działanie. Chora władzo! Dla wielu ludzi kontakt z naturą to konieczność. Ilu, ile z nas ocalił las? W depresji, w stanach lękowych, w żałobie, w smutku, wypaleniu – zaczyna dziennikarka

Dziennikarka i trenerka jogi przeszła do mocniejszych argumentów, i podkreśliła, że ludzie nie mogą zaczerpnąć świeżego powietrza w lesie, ale myśliwi mają zezwolenie na polowania, nawet w czasie światowej pandemii.

Odbieracie zwykłym ludziom możliwość leczniczego dla nich kontaktu z przyrodą, ale myśliwe i myśliwi mogą sobie grasować po lasach z bronią jak chcą. O czym to świadczy, jak nie o psychopatycznej potrzebie kontroli? Bo jeszcze, nie daj boziu, dzika przyroda zacznie się nam odradzać. Zgroza – kontynuuje

Paulina Młynarska atakuje prezydenta Andrzeja Dudę

Paulina w swoim emocjonalnym wpisie zaatakowała również kościół i odniosła się do apelów prezydenta Andrzeja Dudy podkreślając, że nie jest to JEJ prezydent. Według dziennikarki samotny kontakt z przyrodą w żaden sposób nie przyczynia się do rozprzestrzeniania koronawirusa – jednak czasami ma to się inaczej do rzeczywistości.

Karolina Korwin Piotrowska w ostrych słowach o Polskim Episkopacie „Cholerna, bezmyślna sekta”

Ludzie skuszeni piękną pogodą i słońcem wychodzą na zewnątrz i organizują sobie pikniki na świeżym powietrzy, a przy tym parkingi przy lasach pękają w szwach.

Pozwalacie na świąteczne zgromadzania w kościołach , gdzie szaleją oszołomieni szamani powtarzający starym, skołowanym ludziom, że konsekrowane ręce nie przenoszą drobnoustrojów, a zakazujecie samotnych prawdziwie duchowych i zbawiennych wizyt w świątyni jaką jest las? Przecie do wyborów za wszelką cenę, Wasz ( bo nie mój) prezydent przekonuje, że sklep spożywczy i lokal wyborczy to to samo, a nie pozwalacie ludziom odetchnąć świeżym powietrzem w lesie i w parku? Powtórzę za Adamem Wajrakiem: (excusez le mot) WALCIE SIĘ! Om Shanti!

View this post on Instagram

Nie jestem w stanie pojąć, dlaczego w Polsce zakazuje się ludziom samotnego chodzenia do lasu! Las, łąka, otwarta przestrzeń i kontakt z przyrodą mają terapeutyczne działanie. Chora władzo! Dla wielu ludzi kontakt z naturą to konieczność. Ilu, ile z nas ocalił las? W depresji, w stanach lękowych, w żałobie, w smutku, wypaleniu. Odbieracie zwykłym ludziom możliwość leczniczego dla nich kontaktu z przyrodą, ale myśliwe i myśliwi mogą sobie grasować po lasach z bronią jak chcą. O czym to świadczy, jak nie o psychopatycznej potrzebie kontroli? Bo jeszcze, nie daj boziu, dzika przyroda zacznie się nam odradzać. Zgroza. Pozwalacie na świąteczne zgromadzania w kościołach , gdzie szaleją oszołomieni szamani powtarzający starym, skołowanym ludziom, że konsekrowane ręce nie przenoszą drobnoustrojów, a zakazujecie samotnych prawdziwie duchowych i zbawiennych wizyt w świątyni jaką jest las? Przecie do wyborów za wszelką cenę, Wasz ( bo nie mój) prezydent przekonuje, że sklep spożywczy i lokal wyborczy to to samo, a nie pozwalacie ludziom odetchnąć świeżym powietrzem w lesie i w parku? Powtórzę za Adamem Wajrakiem: (excusez le mot) WALCIE SIĘ! Om Shanti!🌳🌳

A post shared by Paulina Młynarska (@mlynarskapaulina) on

 

W sekcji komentarzy zdania były podzielone. Jedni w stu procentach zgadzali się z Pauliną, inni natomiast byli zdania, że władza zrobiła świetne posunięcie z tymczasowym zamykaniem lasów.

Zgadzacie się z Pauliną ?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Paulina Młynarska zgubiła dokumenty, telefon i PIENIĄDZE w podróży

Paulina Młynarska: Czuję się OSZUKANA i SKOPANA: magazyn Wprost pokazał jej ojca jako tyrana

Pink i jej 3-letni syn zachorowali na koronawirusa i WYGRALI z nim walkę

Paulina Młynarska cała na biało pozuje na ściance.

scena z: Paulina Młynarska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

 Paulina Młynarska i Agata Młynarska razem na scenie.

scena z: Paulina Młynarska, Agata Młynarska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA