Nie jest tajemnicą, że Paulina Młynarska i Dorota Wellman się przyjaźnią. Obie panie wydały wspólnie ksiązkę „Kalendarzyk niemałżeński” oraz przez cztery lata prowadziły program „Miasto Kobiet” w TVN Style. Teraz Paulina Młynarska niczym waleczna lwica rzuciła się bronić koleżanki, gdy tą spotkała karygodna sytuacja podczas środowej gali rozdania Węży 2022 w warszawskim Teatrze IMKA.

„Słyszę o sobie świnia, baleron, wieloryb”. Wellman ujawniła, jak reaguje na hejt

WŚCIEKŁA Paulina Młynarska staje w obronie Doroty Wellman

Za nami 11. gala Węży, czyli polski odpowiednik Złotych Malin. Nagrody przyznawane są przez Popkulturową Akademię Wszystkiego, w skład której wchodzą krytycy filmowi i dziennikarze, a nagrody są przyznawane między innymi za najgorszą reżyserię, najgorszy scenariusz czy najgorszą rolę męską i żeńską. W tym roku to jednak nie nominacje odbiły się szerokim echem w mediach, a występ jednego ze stand-uperów – Mateusza Szelesta. Komik podczas swojego występu pogratulował Jackowi Belerowi nominowanemu za scenę seksu z knurem w filmie „Wesele” i porównał to do…seksu z Dorotą Wellman:

Chciałbym złożyć wielkie gratulacje na ręce Jacka Belera. Szczególnie za odwagę. Ja bym się na przykład nie odważył zagrać w scenie erotycznej z Dorotą Wellman.

Gdy jednak jego dowcip spotkał się z głuchą, niezręczną ciszą, szybko wyjaśnił swój „żart”:

Chodzi mi o ten gwałt na świni, tak – tłumaczył z nerwowym śmiechem.

Do żałosnego występu i jeszcze żałośniejszego żartu Szelesta odniosła się kapituła Węży, która przeprosiła Dorotę Wellman za zaistniałą sytuację. W jej obronie stanęła również Paulina Młynarska, która na swoim Instagramie zjechała komika:

Po raz już nie wiem który, kolejny niewychowany, durny, pozbawiony elementarnej kultury głupek wali wstrętne pseudo dowcipy, które ranią i obrażają Dorotę Wellman. A przy okazji, wszystkie osoby, które ośmielają się nie wyglądać jak mokry sen niedorozwiniętego seksualnie nastolatka. Do wczoraj nie miałam pojęcia, kim jest Mateusz Szelest, który na gali rozdania statuetek Węży, szydził z wyglądu jednej z największych osobowości w polskich mediach.

Dalej kontynuowała:

Coś Ci powiem, Mateuszu. Jest takie sufickie przysłowie: „To pod ciężarem owoców, drzewo pokornie się kłania”. Nie wiem, czy zrozumiesz, ale może ktoś Ci wyjaśni, o co w nim chodzi. Ile razy jeszcze Dorota będzie przez coś tak wstrętnego przechodzić? Ja wiem, bo znam ją dobrze, że weźmie to „górnym lotem”. Ale na czysto ludzkim poziomie, to jest podłe i rani. Jest mi cholernie przykro.

Do posta dołączyła zdjęcie z Dorotą Wellman z czasów wspólnie prowadzonego programu w „Mieście kobiet” i określiła ich współpracę „najfajniejszą, najbardziej inspirującą i super wesołą„. Jakiś czas później do Młynarskiej dotarła również informacja o przeprosinach Mateusza Szelesta, jednak to nie uspokoiło dziennikarki i w zedytowanym poście dopisała:

Edit. Przeprosił! Ok. To dobrze. Ale mnie w*urw trzyma i jeszcze potrzyma, sorry

Dobrze mieć kogoś, kto stanie w naszej obronie. Miejmy nadzieję, że za obrzydliwy żart Mateusz Szelest poniesie konsekwencje.

 

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Paulina Młynarska UDERZA w Annę Lewandowską: „Jesteś kochana, że tak wspierasz kobiety i potrafisz na tym zarobić”

Paulina Młynarska

scena z: Paulina Młynarska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Paulina Młynarska

scena z: Paulina Młynarska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Paulina Młynarska, SK:, , fot. Łepecki Michał/AKPA

Paulina Młynarska UDERZA w Małgorzatę Rozenek. MOCNY wpis

scena z: Dorota Wellman, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Dorota Wellman, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Dorota Wellman, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Body shaming na polskich plażach. Dorota Wellman oburzona takim zachowaniem