Niedawno mieliśmy okazję widzieć po raz pierwszy zwiastun filmu o Annie Przybylskiej. Teraz w mediach społecznościowych pojawił się pierwszy fragment filmu „Ania”, w którym słyszymy, jak Paweł Wawrzecki wspomina Annę Przybylską.

Jarosław Bieniuk wywołał wyjątkowe poruszenie tym postem. Pokazał zdjęcie z Anną Przybylską

Paweł Wawrzecki o Annie Przybylskiej

Anna Przybylska przez lata grała w lubianym przez Polaków serialu „Złotopolscy” wcielając się w policjantkę Marylkę, a główną postacią serialu był Paweł Wawrzecki jako komendant posterunku policji.

Paweł Wawrzecki, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Teraz w udostępnionym fragmencie słyszymy, jak aktor wspomina zachowanie młodziutkiej Przybylskiej na planie „Złotopolskich”. Przypomniał ich pierwsze spotkanie:

I mówi „to dobrze, ja tu będę z wami, ale jak z tą policją będzie się dobrze współpracowało, to potem na mieście będzie spokojniej, wygodniej, bo nie będę płaciła ticketów”. Tak sobie mówiła, tak była fantastycznie, jakby już po jakimś takim oswojeniu na planie, że tylko tak patrzyłem, że rodzą się ludzie, którzy są pozbawieni czegoś takiego, co się nazywa, że mają obawy. Ania nie miała obaw, ale też nie miała czegoś takiego, że plamiła, jak to nazywamy, że wchodziła w szkodę, wszystko było dla niej akuratne – mówi Wawrzecki.

Tylko ON odmówił udziału w filmie o Ani Przybylskiej. Był „ojcem jej sukcesu”

Przyznaje, że Ania była rodzynkiem na planie:

Tak też się pojawiła, tak też za chwilę była odbierana, fantastycznie się przenosiła przez ekran, była ulubienicą widzów, tych, którzy tam właściwie w początkach „Złotopolskich” już się rozmiłowali. Była tym rodzynkiem, co spowodowało, żeby nam nie dotknąć kolegów, że była najlepiej postrzegana – wspomina.

Przyjaciółka Anny Przybylskiej: Dzień przed jej śmiercią czułam, że odejdzie

Premiera książki „Półprzewodnik po Polsce” Krzysztofa Jaroszyńskiego, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Rok po tym, jak zdiagnozowano u niej raka trzustki. Miała zaledwie 35 lat. Osierociła troje dzieci: Oliwię, Szymona i Jana. Miała zaledwie 35 lat.

Przybylska Anna, Bieniuk Jaroslaw 2013-01-10

Przybylska Anna 2012-07-06

Anna Przybylska 2009-03-16