Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke rozstali się. O problemach w związku pary mówiło się już wcześniej, jednak przez dłuższy czas kryzys w ich związku pozostawał w sferze spekulacji. Ostatecznie obydwoje pojawili się na Party Fashion Night 2022, na którym wyraźnie się unikali, a po imprezie wydali wspólne oświadczenie, w którym przedstawili kulisy rozstania:

Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się! Oto historia ich związku

Piotr Stramowski ma nową partnerkę. Wiadomo kim jest i czym się zajmuje

Teraz jak udało się ustalić Pudelkowi, w życiu Piotra pojawiła się nowa kobieta – Stramowski został przyłapany z „blondwłosą pięknością” na degustacji kebabów, a jakiś czas później nie kryjąc się z nową relacją postanowił zareklamować biznes swojej nowej partnerki oznaczając ją w instagramowej relacji. Jak się okazuje nową wybranką Piotra jest niejaka Natalia Krakowska – do niedawna scenografka, która pracowała między innymi przy filmie „Fighter”, w którym grał Piotr Stramowski.

Jak udało się ustalić, Natalia pracuje obecnie jako neuromentorka i specjalistka w zakresie „neurowellness” i „neuromagic”, a z jej profilu na Instagramie można wyczytać, że kobieta „pomaga w łamaniu schematów systemowych dla pełnego życia i prosperującej marki, a także pracuje z klientem nad zrozumieniem i optymalizacją struktury życiowej, aby była w pełni „nasza” i wspierała nas”.

Piotr Stramowski wspiera nową partnerkę, fot. Instagram

Jednocześnie część internautów zwróciła uwagę na lekkie podobieństwo nowej partnerki do Katarzyny Warnke, sugerując z przekąsem, że Stramowski wymienił swoją byłą na „młodszy model”:

Młodsza wersja Warnke.

 

Wymienił na młodszy model

 

Kaska sexi babka . Nie rozumiem takiej zamiany

 

Czyli ,,kopia” Warnke tylko o 10 lat młodszy model

nowa partnerka Piotra Stramowskiego, fot. Instagram

pasekkozak