Małżeństwo z księciem Harrym nie jest pierwszym, które zawarła Meghan Markle. Wcześniej przez dwa lata była żoną Trevora Engelsona. Łącznie byli razem siedem lat. To m.in. dlatego uważano, że nie jest ona idealną kandydatką na żonę dla członka rodziny królewskiej. A dlaczego Meghan rozstała się z byłym mężem? Pojawiały się różne teorie na ten temat – powód był jednak prosty.

Księżna Meghan zrobi z synem coś, czego NIGDY nie widzieliśmy u księżnej Kate

Dlaczego Meghan Markle rozstała się z byłym mężem, Trevorem Engelsonem?

Powstawały różne plotki na ten temat. Jedną z nich było to, że Trevor kompletnie nie dbał o… higienę. Inną teorią był spór w kwestii posiadania dzieci. Dodatkowo Meghan miała nie poinformować męża osobiście o tym, że chce się rozstać i pierścionek zaręczynowy oraz obrączkę przesłała mu w liście.

Okazuje się jednak, że powodem była po prostu odległość. Zaraz po ślubie ona dostała rolę w „Suits” i przebywała w Toronto, a on pracował w Los Angeles.

 

 

Meghan Markle z byłym mężem

Trevor Engelson wziął ślub z Tracey Kurland

Meghan poślubiła księcia, ale jej były mąż też nie wybrał najgorzej – jego drugą żoną została córka miliardera Tracey Kurland. Uroczystość była huczna. Ślub odbył się w Kalifornii.

ZOBACZ TAKŻE:

Były mąż Meghan Markle planuje ZEMSTĘ?

Pewnie nie wiedzieliście, że Meghan Markle prawie wyszła ZA NIEGO za mąż

Tabloid podał SZOKUJĄCĄ informację: Książę Harry NIE JEST ojcem dziecka księżnej Meghan?

Royal Wedding
Meghan Markle i książę Harry pokazali syna