Ruszyła druga edycja show „Dance Dance Dance”. W jury zasiedli Ida Nowakowska, Anna Mucha i Robert Kupisz.

OSTRO! Anna Mucha do Kasi Stankiewicz w Dance Dance Dance: Po co jesteś w tym programie?

Program prowadzą Tamara Gonzalez Pereira, czyli Macademian Girl oraz Tomasz Kammel. 1. odcinek show obfitował w emocje, pot lał się strumieniami, były też łzy rozczarowania.

Najpierw w show zaprezentowały się pary. W drugiej części przyszła kolej na prezentacje solistów – te występy wzbudziły masę emocji. Nie było łatwo!

W końcu wiemy, dlaczego Jonkisz i Zawadzka się rozstali! Rafał po raz pierwszy skomentował rozstanie

Mateusz Janusz z Fit Lovers wcielił się w Ricky’ego Martina – jego zadaniem było wykonanie choreografii do piosenki „She bangs”. Chłopak Pameli Stefanowicz był nieco spięty, ale nadrabiał saltami, czyli tym, co wychodzi mu najlepiej. Trochę brakowało mu do ruchów latynoskiego macho, czekamy na więcej!

Rafał Jonkisz miał do zgryzienia jeszcze twardszy orzech. Były mister miał się wcielić w Prince’a. Rafał przyznał za kulisami, że z trudem przychodzą mu kocie ruchy i dotykanie tancerek.

Mateusz z Fit Lovers upadł na kobietę i uszkodził jej dysk szyjny. Teraz ROZPACZLIWIE przeprasza (WIDEO)

Ja nie jestem przyzwyczajony do tego, żeby podejść do dziewczyny i klepnąć ją w tyłek – stwierdził Jonkisz.

 

Jurorzy podkreślili, że taniec to nie życie i Rafał powienien na te 5 minut wyłączyć swoje obawy i zmniejszyć dystans, Ida Nowakowska dodała, że Jonkisz powinen się bawić tańcem, a na pewno pójdzie mu lepiej.

Ida Nowakowska opowiada, jak poznała swojego męża

Aleksander Sikora, prezenter TVP, gospodarz „Pytania na śniadanie” wystąpił w choreografii do hitu „Despacito”. Poszło mu nieźle, choć od jurorów usłyszał, że powinien w tańcu przekazać jeszcze więcej emocji.

 

Cierpkich słów pod swoim adresem doczekała się Kasia Stankiewicz. Piosenkarka została skrytykowana przez Annę Muchę, Ida Nowakowska też nie była skora do pochwał. Po wymienie zdań z Anną Muchą Stankiewicz miała w oczach łzy. Mamy nadzieję, że w następnym odcinku pokaże, na co ją stać!

 

Anna Karczmarczyk, która miała się wcielić w „kocicę” Christinę Aguilerę dostała sporo pochwał. Usłyszała także kilka konstruktywnych słów krytyki dotyczących techniki tańca i ruchów. Anna Mucha stwierdziła, że patrząc na tańczącą Anię miała przed oczami Marilyn Monroe.

Bank z punktami od jurorów rozbił dziś Rafał Mroczek. Zachwycona Anna Mucha dała Mroczkowi oaż 9 punktów, pozostali jurorzy także byli pod wrażeniem jego występu. Ida stwierdziła, że u Rafała widać autentyczny talent.

I to właśnie Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański wygrali 1. odcinek show.

 

Oglądaliście 1. odcinek „Dance dance Dance”? Jak się Wam podobał?

dance dance dance 2
druga edycja
sezon drugi
odc1
odcinek 1
wystepy solowe
solo
Katarzyna Stankiewicz
Tomasz Kammel

Dance Dance Dance 2
druga edycja
sezon drugi
odcinek 1
odc1
Jury
Anna Mucha

scena z: Aleksander Sikora, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Katarzyna Stankiewicz, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Rafał Jonkisz, Krzysztof Jonkisz, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

scena z: Anna Karczmarczyk, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Rafał Mroczek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA