W połowie marca sieć obiegły szokujące nagrania Rafalali, na których można było usłyszeć głos aktora Sebastiana Fabijańskiego, który przedstawił się jako Dominik. Następnego dnia patocelebrytka już nie ukrywała twarzy aktora na swoim Instagramie.

Fabijański promuje film „Inni ludzie” z Rafalalą? Reżyserka: „Nie jest to w żaden sposób powiązane (…)”

Sebastian Fabijański ujawnił, że jest szantażowany przez Rafalalę

Kiedy wybuchł już skandal w sieci, Fabijański poinformował, że była to promocja filmu „Inni ludzie”, w którym zagrał główną rolę. Jednak cała akcja pozostawiła ogromny niesmak wśród internautów i niezadowolenie reżyserki oraz producentów filmu, którzy nic nie wiedzieli o tej „promocji”! Kilka godzin później na Instagram Sebastiana Fabijańskiego trafiło wówczas oświadczenie, w którym przeprosił za swoje zachowanie:

Sprostowanie! Akcja, którą zapewne już znacie, nie była zlecona przez produkcję i dystrybutora filmu „Inni ludzie”. Był to mój pomysł, który się zrodził w trakcie rozmów nad innym projektem artystycznym z Rafalalą i zupełnie spontaniczna akcja. (…) – napisał aktork.

Minęło kilka miesięcy i nadal nie było widać ani słychać o nowym projekcie Sebastiana i Rafalali. Dociekliwi fani, co chwilę dopytywali się aktora, kiedy w końcu powie coś o tym „tajemniczym projekcie”.

Rafalala zatrzymana za rozbój z użyciem broni

W końcu aktor postanowił odpowiedzieć na liczne pytania i przyznać się, że nie ma żadnego projektu, a od pewnego czasu jest zastraszany i szantażowany.

Dziś chciałby tylko poinformować, że sprawa idzie do prokuratury. Jeśli ktoś jeszcze był albo jest szantażowany przez tego człowieka (pewnie wiecie kogo mam na myśli), to zgłaszajcie się do mnie, proszę.

IG: sebastian.fabijanski.official

Rafalala odpowiada na wpis Sebastiana Fabijańskiego

Serwis „Plotek” zapytał patocelebrytkę na Instagramie, co myśli o wyznaniu Fabijańskiego. Oczywiście Rafalala wykorzystała możliwość uwagi:

Bardzo lubię Sebastiana i ma moje pełne wsparcie. Jeśli ktoś go szantażuje, to absolutnie powinien się przeciwstawić. Niestety nie wiem, o kogo chodzi… może dowiemy się, kiedy Sebastian tę osobę wymieni – odpowiedziała Rafalala.

A jak zareagowała na to Maffashion? Oczywiście influencerka, jeśli chodzi o swoje życie prywatnie nie komentuje doniesień, ale za to dodała wymowne nagranie. Na krótkim filmiku Julia patrzy się tylko w kamerę i poprawia włosy, a w tle piosenka z tekstem:

Wait, wait, wait… What?! (tł. czekaj, czekaj, czekaj… co?!).

Maffashion Fot. Instagram/maffashion_official

OSTRA KŁÓTNIA Rafalali i Edyty Górniak na Dworcu Centralnym! Padły wyzwiska i oskarżenia

W całej tej sytuacji internauci bardzo współczują Kuczyńskiej i sugerują, że Sebastian zdradził ją z Rafalalą:

Co za ciało… Sebek nie docenił niestety, on woli 140

Czyli jednak to prawda, że rozstaliście się z Sebastianem?

Brava dla Sebastiana za odwagę, najgorsza prawda jest lepsza od klamstwa. Brava dla Maff za wsparcie dla niego!

Piszą o Pani i Sebastianie …i te komentarze. Jeśli to prawda to wspólczuję 😢 Masakra

Maff przykro mi. Nie zasłużyłaś na to