Rafalala znów o sobie przypomniała. Dla tych, którzy nie wiedzą, kim jest wspomniana osoba, to transseksualistka, która przez swoje skandaliczne zachowania stała się sławna: potrafiła zwyzywać i oblać kawą dziewczynkę, która rzekomo miała śmiać się z jej wyglądu oraz została zatrzymana przez policję w Sopocie za rozbój połączony z groźbą użycia broni.

Rafalala zatrzymana za rozbój z użyciem broni

Sebastian Fabijański spotyka się z Rafalalą?

W poniedziałkowy wieczór sieć obiegły szokujące nagrania Rafalali, na których można było usłyszeć głos aktora Sebastiana Fabijańskiego, który przedstawił się jako Dominik. Później jadąc razem samochodem, aktor powtarzał tekst z filmu „Inni ludzie”, w którym zagrał główną rolę.

Tylko miłość może nas ocalić przed złem tego świata, jeśli w porę potrafimy ją dostrzec.

Fot. Instagram/szponyiwony

Na kolejnym nagraniu Rafalala pyta: „Chciałabym, żebyś powiedział, kto jest reżyserem”. Fabijański znów opowiada o filmie „Inni ludzie”, czyli filmowej adaptacji powieści Doroty Masłowskiej:

Taką miłość, jaką powinniśmy się darzyć wzajem. Niezależnie od tego, kto jaki jest, wszyscy jesteśmy inni. Reżyserem filmu „Inni ludzie” jest Aleksandra Terpińska. Ona wcześniej zrobiła taki bardzo fajny krótki metraż „Najpiękniejsze fajerwerki ever”. Gorąco polecam, myślę, że kawał solidnego kina– mówił Fabijański.

Fot. Instagram/szponyiwony

Sebastian Fabijański w całkiem nowej roli! Tego jeszcze nie robił

Wówczas internauci powoli zaczęli się domyślać, że raczej nie chodzi o romans Fabijańskiego z Rafalalą, a promocję filmu „Inni ludzie”. Następnego dnia już sam aktor udostępnił InstaStory celebrytyki, na którym mówi:

Słuchajcie! Tej damy nie trzeba przedstawiać. Tylko miłość jest w stanie zbawić nas od zła tego świata, jeżeli w porę potrafimy ją dostrzec – mówi do kamery Fabijański.

Fot. Instagram/szponyiwony

Fot. Instagram/szponyiwony

Rafalala groził nastolatce, że powybija jej zęby?

Internautom nie spodobał się sposób promocji filmu. Piszą, że nie powinien współpracować z taką osobą, jaką jest Rafalala:

  • Spotkanie z dla promocji ze złem! Prostytutka Rafalala, która nagrywa swoich klientów i publikuje nagrania na story
  • Nie podniecajcie się tak tą Rafalalą. Prawdopodobnie biorą udział razem w jakimś projekcie i chcą zrobić trochę szumu!
  • Słabo wam to wyszło
  • Przecież ta kobieta/mężczyzna to potwór. Jak można z kimś takim współpracowac. Nie chodzi mi orientację, ale o to jak traktuje ludzi
  • Sebastian, a cala ekipa filmu zgodziła się by Rafalala ich promowała? Troche mnie to zaskakuje

Na profilu instagramowym reżyserki filmu „Inni Ludzie”, Aleksandry Terpińskiej pojawiło się pytanie, czy wiedziała o akcji promocyjnej swojego filmu. Okazuje się, że aktor nie konsultował tego z reżyserką i uważa, że nagrania z Rafalalą nie są powiązane z promocją filmu:

Nie. Nie jestem w stanie kontrolować tego co robi Sebastian prywatnie. Nie jest to w żaden sposób powiązane z promocja filmu – czytamy na Instagramie Aleksandry Terpińskiej. 

Co Wy o tym myślicie?

Sebastian Fabijański otworzył się na temat Maffashion: „Ten związek był wyzwaniem”