Sebastian Fabijański zazwyczaj po wywiadach dostaje niepochlebne komentarze typu: „buc”, „narcyz” itp. Ostatnio udzielił kolejnego wywiadu – tym razem wystąpił u Karola Paciorka na kanale Imponderabilia.

Wywiad Sebastiana Fabijańskiego z Karolem Paciorkiem

Sebastian Fabijański ogłasza: „Mam już dość robienia za naczelnego bufona RP”

Niestety wywiad już kilka godzin po emisji został zdjęty z kanału YouTube. Karol Paciorek poinformował na swoim Instagramie: „Na prośbę Sebastiana Fabijańskiego wczorajsze „Imponderabilia” zostały zdjęte”. Z kolei aktor napisał pod jednym z postów na swoim profilu instagramowym:

Ten wywiad przede wszystkim został niewłaściwie odczytany poprzez brak chemii między rozmówcą a prowadzącym wywiad. Ja szedłem w swoją stronę, a prowadzący w swoją – uważa Sebastian.

Sebastian Fabijański jest aktorem, raperem a teraz… odkrył kolejny talent

Z kolei na swoim instastory informuje, że Imponderabilia zostały zdjęte, ponieważ bez wiedzy jego kumpla Krzyśka Stanowskiego przeczytał w programie SMS-y, które z nim pisał, oglądając hejt park z „z udziałem pewnego aktywisty”.

SMS-y zawierały delikatnie mówiąc, niezbyt miłe słowa na temat jego i jego światopoglądu, więc żeby nie podżegać do hejtu zaproponowałem Karolowi Paciorkowi, żeby usunąć ten fragment, a on zasugerował, żeby zdjąć cały wywiad, na co ja przystałem. Tyle – napisał Fabijański.

 

Karol Paciorek na łamach portalu Wirtualnemedia.pl skomentował całe zajście. Zdradził, że aktor dostał „groźbę sądową”:

Następnego ranka po publikacji wywiadu (red. 6 czerwca) Fabijański napisał do mnie na insta, że „ktoś się zgłosił z groźbą sądową’” po czytaniu smsów Kapeli i czy można wyciąć ten fragment. Odpowiedziałem, że po publikacji nie ma takiej opcji, natomiast mogę zdjąć całą rozmowę. Fabijański na tę propozycję przystał – tłumaczy Paciorek.

Dodał, że gość zawsze ma prawo do odmowy publikacji rozmowy, nawet jeśli ta już wisi na YT i on to prawo respektuje.

Sebastian Fabijański otworzył się na temat Maffashion: „Ten związek był wyzwaniem”

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Sebastian Fabijański pozuje na ściance.

Sebastian Fabijański pozuje na ściance. Fot.AKPA.