Andziaks i Luka są jedną z popularniejszych par w Polsce. Wzbudzają ogromną ciekawość internautów. Narodziny ich dziecka i ślub śledziła prawie cała Polska. Po hucznym weselu pochwalili się zakupem pięknej willi z ogrodem, który aktualnie remontują.

Andziaks i Luka szukają asystentki. Jakie trzeba mieć wymagania, żeby u nich pracować?

Andziaks i Luka niebawem zakończą remont swojej willi w Warszawie. Podczas projektowania para na swoim Instagramie dzieliła się planami na zagospodarowanie przestrzeni domu. Widzieliśmy już łazienki, schody, salon, a także kuchnię. Cały projekt wygląda iście królewsko i na pewno nie był tani. W nowym filmie na youtube małżeństwo odpowiedziało widzom na pytania, dotyczące całego przedsięwzięcia, jakim był remont.

Kolejna fala krytyki fanów Andziaks! Nowa łazienka influencerki nie przypadła im do gustu

Podczas filmu para nie opowiedziała o konkretnych kosztach, jakie ponieśli podczas remontu. Wspomnieli jednak, że najdroższą rzeczą był podświetlany kamień i schody. Przy czym przyznali, że i tak zaoszczędzili dużą sumę, poprzez wybranie tańszego rodzaju kamienia. W kolejnych odpowiedziach Luka wspomniał również o projektantce, która odpowiadała za cały projekt domu, jednak uważa, że jego żona miała bardzo duży wpływ na efekt finalny.

Za projekt, jako projektantka odpowiada Patrycja, ale bez Angeliki to wszystko by wyglądało totalnie inaczej. – Po tej wypowiedzi Luka przyznał również, że Andziaks jest bardzo wymagająca w kwestii projektowania wnętrz.

Andziaks pokazała, jak będzie wyglądać jadalnia w nowym domu

Odpowiadając na kolejne pytania fanów, małżonkowie zgodnie stwierdzili, że odkąd mają tak dużo obowiązków na głowie, nie mają czasu na kłótnie. Wspominają, że cieszą się każdą chwilą spędzoną razem, a największą radość daje im rutyna, która pozwala poczuć im codzienne, domowe życie. Luka najbardziej cieszy się z możliwości prowadzania ich córki na tenis i jest bardzo dumny z jej rozwoju. Jak sam podkreślił, nie tyle sportowego, jak osobowościowego.

Andziaks i Luka pojawili się na londyńskiej premierze Barbie. Pokazali film za kulis

Wygląda na to, że para jest bardzo szczęśliwa i spełniona. Fani influencerów są zachwyceni ich związkiem, jak i ich najnowszym filmem.

  • Lubię Wasze filmy bez cięć 
  • Piękne macie życie 🙂 macie wszystko, co najważniejsze macie siebie 
  • Jezu prawie godzinny film KOCHAAM
  • Jak miło było Was słuchać. Jesteście super

Andziaks, Luka, fot. Kurnikowski/AKPA

Andziaks, fot. Gałązka/AKPA

Andziaks, Luka IG: andziaks