Luka i Andziaks do tej pory wynajmowali wielki apartament na warszawskim Powiślu z widokiem na bulwary i Stadion Narodowy. Tuż po swoim głośnym weselu poinformowali, że kupili piękną willę z ogrodem.

Andziaks pochwaliła się projektem sypialni. Króluje totalna biel

Nowy dom Andziaks i Luki

Andziaks od kilku dni z pomocą architekta remontowała wnętrza domu. Jeszcze przed wprowadzeniem się youtuberka chętnie pokazuje fanom wizualizacje stworzone przez projektanta wnętrz. Jakiś czas temu pochwaliła się uroczym pokojem Charlotte, łazienką oraz sypialnią.

Andziaks i Luka pokazali, jak będzie wyglądać ich łazienka. Króluje marmur i matowa czerń

Teraz Angelika Zając opublikowała na swoim Instagramie projekt jadalni z widokiem na ogród. Influencerka znów poprosiła fanów o pomoc, w znalezieniu osoby, która im zaproponuje lampę jak na zdjęciu:

Znalazłam raz na Pinterescie lampę, którą widzicie w naszym projekcie, nie jest ona dostępna do zakupu… Czy znacie kogoś, kto mógłby nam taką lampę wykonać? Jakiegoś magika od lamp? – czytamy.

Internauci są oczarowani jadalnią Andziaks i Luki. Już nie mogą się doczekać vlogmasów z tego domu: 

  • Vlogmas z tego domu będzie magiczny
  • I tam będą vlogi
  • Wow, nie przepadam za tak eleganckim połączeniem bieli i czerni, ale trzeba przyznać, że projekt robi wrażenie. Ten dom będzie totalnie w waszym stylu
  • Ja nie znam, ale ten dom będzie kozakiem!
  • Będziecie mieć lepszy dom od Friza – czytamy.

Andziaks i Luka kupili dom!

Andziaks pokazała projekt sypialni

Andziaks pokazała projekt sypialni

Andziaks i Luka podsumowują swój ślub

Andziaks i Luka podsumowują swój ślub

 

pasekkozak