Internet huczy od głośnej premiery filmu „Barbie” w roli głównej z Margot Robbie i Ryan Goslingiem. Specjalnie na potrzeby tej produkcji nowy singiel wydała Billie Eilish. „Barbie” trafi do kin już w piątek 21 lipca 2023 roku.

Andziaks i Luka na londyńskiej premierze Barbie

Żyje jak lalka Barbie. Wszystko ma różowe, nawet wodę w basenie

Margot Robbie i Ryan Gosling w środę pojawili się na europejskiej premierze filmu w Londynie. Aktorka zaprezentowała się w sukni Vivienne Westwood couture Moonlight. Podobnie jak jej lalkowy odpowiednik, Robbie włożyła różową satynową sukienkę z dopasowanym bocznym trenem. Z kolei Ryan Gosling pojawił się w miętowym garniturze i białej koszuli.

Airbnb oferuje BEZPŁATNY pobyt w domu Barbie! Tylko dla ekstremalnych fanów różu (ZDJĘCIA)

Na londyńskiej premierze pojawił się polski akcent. Zaproszenie dostali youtuberzy, Andziaks i Luka. Teraz na kanale inluencerki pojawiły się film za kulis wielkiego wydarzenia.

Zostaliśmy zaproszeni na premierę filmu Barbie i nie mogę się doczekać tej premiery. Najpiękniejsze jest to, że to europejska premiera i przylatuje na nią Margot Robbie i Ryan Gosling – mówi podekscytowana Andziaks.

Przed premierą filmu mieli jeszcze czas na zwiedzanie Londynu. Udali się na drinka, a potem na zakupy, Angelika zauważyła sklep z herbatami, gdzie wydała 115 funtów, czyli prawie 600 zł.

Następnie zaczęli szykować do premiery w hotelowym pokoju. Andziaks przyznała, że zawsze się stresuje przed takimi wydarzeniami, a tym bardziej przed europejską premierą filmu, na której jest pierwszy raz.

Para przeszła się po różowym dywanie i mogła chodzić wszędzie tam, gdzie wszystkie hollywoodzkie gwiazdy między innymi Dua Lipa, Sam Smith i oczywiście główni aktorzy Margot Robbie i Ryan Gosling.

Ojczym Andziaks po raz pierwszy zapytany o związek z młodziutką Julią

Andziaks ku zaskoczeniu postawiła na czarną sukienkę, a nie jak większość obecnych gości, czyli w różowym kolorze. Jedynie szpilki wybrała w akcencie „Barbie”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Angelika Trochonowicz (@andziaks)