Magdalena Gessler od lat postrzegana jest za jedną z najbardziej doświadczonych i profesjonalnych restauratorek w Polsce. Fani uwielbiają oglądać ją w programach kulinarnych. Jej córka Lara, także poszła w ślady mamy i zawodowo związana jest z cukiernictwem.

Magda Gessler przegrała w sądzie: „Sprawa ma dla mnie wymiar osobistej straty”

Restauracja Magdaleny Gessler przedstawiła menu świąteczne!

Magdalena Gessler prowadzi wiele znanych restauracji w Polsce. Od zawsze ich ceny były krytykowane, a wręcz uznawane za niewiarygodnie wysokie. Pamiętamy pączki, jagodzianki i rogale świętomarcińskie, które powaliły ceną fanów restauratorki.

Magda Gessler po latach przerywa milczenie na temat romansu z Piotrem Adamczykiem

Teraz również nie jest inaczej. Z racji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, jedna z restauracji Magdy Gessler opublikowała ofertę na tę zbliżającą się okazję. Pomimo iż do świąt pozostało jeszcze trochę czasu, jak czytamy w poście, zamówienia ruszyły już 10 listopada i trwają do 20 grudnia. Wszyscy pewnie zastanawiają się jakie menu, a przede wszystkim ceny przygotowane zostały na tegoroczne zamówienia świąteczne. Mamy odpowiedź!

Lara Gessler świętuje 3. urodziny córki! Nena jest już taka duża! (ZDJĘCIA)

Hity świąteczne takie jak pierogi z kapustą i grzybami to koszt 92 zł, uszka z kapustą i grzybami również w tej samej cenie, kapusta z grzybami to koszt 70 zł. Pasztet z żurawiną jest niemal najdroższy, a jego cena to ponad 100 zł. Coś na deser? Tutaj mamy kolejny szał cenowy. Przede wszystkim tort bezowy za 160 zł i nieodłączna część świąt, czyli piernik za 100 zł. Skusilibyście się na taką ofertę świąteczną?

Magda Gessler, fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Magda Gessler, Lara Gessler, fot. Kurnikowski/AKPA

Magda Gessler, fot. Kurnikowski/AKPA