Rihanna została zauważona w poniedziałkowy poranek jak wychodzi z domu swojego chłopaka. Ubrana w luźną, czarną sukienkę wywołała od razu spekulacje w mediach. Czyżby jej strój był związany z jej domniemaną ciążą?

Rihanna ukrywa ciążę?

Ponad miesiąc temu Rihanna pojawiła się na swojej rodzinnej wyspie odbierając odznaczenie jako zasłużonej w drodze do usamodzielnienia się Barbadosu jako osobnej republiki. Fani szybko zauważyli, że jej brzuszek wydaje się być nieco zaokrąglony. Po publikacji zdjęć z uroczystości w mediach zawrzało od spekulacji jakoby Rihanna spodziewała się dziecka!

Rihanna została narodową bohaterką! Fani twierdzą, że jest w ciąży!

Kilka dni po tym jak na jej profilu gratulowano jej ciąży, piosenkarka postanowiła się odnieść do tych rewelacji.

Mogę przyjść na twój baby shower, siostro? Prawda czy nie, twoje dziecko będzie piękne. Sorry za to, że zaglądamy ci do macicy – napisała jedna z fanek.

Riri żartobliwie odpisała:

Haaaaaa! Przestaaaań! Szkoda, że nie było cię na poprzednich dziesięciu baby shower! Do jasnej cholery, zapładniacie mnie co roku, lol. 

Rihanna po raz pierwszy odpowiedziała na plotki o ciąży! Potwierdziła?

Mimo tego komentarza media wciąż doszukują się w zachowaniu Riri znamion jej błogosławionego stanu. Tak stało się i tym razem, kiedy w poniedziałkowy poranek wychodziła z domu swojego chłopaka A$AP Rocky. Luźna sukienka ukrywająca brzuch ma wskazywać, że para wkrótce zostanie rodzicami!

Rihanna i A$AP Rocky na zakupach. Teraz skutecznie zakryła brzuszek, a to oznacza tylko jedno!

Bez względu na to jaka jest prawda, należy przyznać, że piosenkarką wygląda ostatnimi czasy naprawdę kwitnąco.

 

 

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* Rihanna leaves her boyfriend ASAP Rocky’s house wearing an oversized black button-up shirt and long braids.Credit line: The Daily Stardust / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* Rihanna leaves her boyfriend ASAP Rocky’s house wearing an oversized black button-up shirt and long braids.
Credit line: The Daily Stardust / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* Rihanna leaves her boyfriend ASAP Rocky’s house wearing an oversized black button-up shirt and long braids.Credit line: The Daily Stardust / BACKGRID / Backgrid USA / Forum