Biznes makijażowy kwitnie, o czym na własnej skórze przekonała się Kylie Jenner, która została najmłodszą miliarderką dzięki swojej firmie Kylie Cosmetics. Rihanna jest kolejną gwiazdą, która postanowiła stworzyć autorską linię kosmetyków. Teraz Selena Gomez (28 l.) postanowiła dołączyć do koleżanek i branży i poinformowała, że niebawem zostanie wypuszczona linia do makijażu stworzona przez piosenkarkę.

WOW! Selena Gomez w tej stylizacji wygląda jak Meghan Markle (FOTO)

Selena Gomez wprowadza na rynek linię kosmetyków

Po raz pierwszy plotkowano o linii kosmetyków stworzonych przez Selenę Gomez w sierpniu 2019 roku. Pół roku później wszystko jest już wiadome. Gwiazda sama poinformowała na swoim Instagramie jak będzie nazywać się jej autorska kolekcja, a także kiedy pojawi się na sklepowych półkach!

Inspiracją do nazwania linii jest najnowszy album Seleny Gomez pt. „Rare”, co w tłumaczeniu na język polski, oznacza osobę niespotykaną, wyjątkową – idealnie pasuje to do linii kosmetyków, które przecież mają podkreślać naszą urodę a nie ją maskować. 

Nie powinniśmy wyglądać jak wszyscy inni, powinniśmy wyglądać jak my – skomentowała wokalistka 

Nawet najpopularniejsi wokaliści zarabiają więcej pieniędzy z produktów sygnowanych swoim nazwiskiem, niż ze sprzedaży płyt i koncertów. Sel zdradziła, że proces powstawania kolekcji makijażowej zajął jej dwa lata.

Ludzie, pracuję nad tym specjalnym projektem od dwóch lat i mogę oficjalnie powiedzieć, że tego lata Rare Beauty pojawi się w sklepach @sephora w Ameryce Północnej! Śledź @rarebeauty i zostań częścią naszej pięknej społeczności. Oto drobna zajawka – podpisała filmik promocyjny piosenkarka 

Zaledwie kilka godzin po udostępnieniu pierwszego zdjęcia na profilu Rare Beauty, konto ma 1,1 miliona obserwujących! 

Selena Gomez promuje swoją linię kosmetyczną „Rare Beauty”:

https://www.instagram.com/p/B8KKNdKj50h/

Marka podzieliła się również swoim manifestem na Instagramie:

Nasz założyciel @selenagomez uważa, że ​​każdy jest wyjątkowy. Ale dzisiaj zbyt wielu ludzi czuje się uwięzionych przez nierealne oczekiwania, których nie może osiągnąć. @Rarebeauty polega na zaakceptowaniu tego, kim jesteś… i znajdowaniu piękna w twoich niedoskonałościach – czytamy na profilu marki 

Wszystko wskazuje na to, że linia kosmetyków sygnowana nazwiskiem Gomez będzie zawierać pomadki, produkty do oczu, róże do policzków i rozświetlacze.

https://www.instagram.com/p/B8KLqCNn8aM/

Jesteście ciekawi kolekcji kosmetyków od Sel Gomez?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Selena Gomez i Hailey Bieber WPADŁY na siebie w restauracji! Była dziewczyna Justina zabrała głos w tej sprawie

Selena Gomez znów wbiła SZPILĘ Justinowi Bieberowi. Zobaczcie tekst tej piosenki

Selena Gomez PŁACZE na Instagramie

Selena Gomez

Fot.Forum/Backgrid USA

Selena Gomez

Fot.Forum/Backgrid USA

Selena Gomez

Fot.Forum/Matrix