Roksana Węgiel pierwsze kroki na scenie stawiała jako urocza, piegowata brunetka w programie The Voice Kids. Przepustką do wielkiej kariery okazała się jej wygrana w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior w 2018 roku. Dziś Roksana Węgiel jest jedną z najbardziej znanych nastolatek w kraju i wzbudza ogromne zainteresowanie mediów.

Jakiś czas temu media obiegła wieść, że młodziutka piosenkarka jest w związku ze starszym o 8 lat Kevinem Mglejem: 26-letnim songwriterem i właścicielem czterech firm. Gdy tylko ich związek ujrzał światło dzienne, Roxie chętnie opowiadała o swoim ukochanym w mediach:

Dla mnie Kevin łączy w sobie wszystkie cechy, które cenię u mężczyzn. Jest zarówno wrażliwy, jak i bardzo stanowczy, z artystyczną duszą i twardo stąpającym po ziemi umysłem. Czuję się przy nim bezpiecznie. (…) Rodzice nie mają z tym żadnego problemu, o tym opowiada też piosenka „Kiedy dorosnę”. Kevin ma z nimi super kontakt tak samo, jak z moimi braćmi – opowiadała w rozmowie z Plejadą.

Jakiś czas później wszystkich zaskoczyła informacja, że mężczyzna ma już dziecko z poprzedniego związku. Sam Mglej postanowił rozprawić się z krążącymi plotkami na jego temat i przyznał, że w istocie, ma syna, ale wbrew temu co mówią media, nie ma i nie miał żony:

Nie mam i nie miałem żony, żadna sobie nie zasłużyła. Mam syna i jest absolutnym kotem. Najlepszy gość na świecie – napisał na Instagramie.

Roksana Węgiel o pierwszym MILIONIE na koncie: „Nie był to jakiś przełomowy moment w moim życiu”

Roksana Węgiel o swoim chłopaku. Odpowiedziała czy jest z nią tylko dla pieniędzy

Teraz Roksana Węgiel pojawiła się na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Choć jej wizyta była związana głównie z promocją nowej płyty „13+5”, jak zawsze nie zabrakło pytań o życie prywatne i związek. Dociekliwy prowadzący zwrócił uwagę, że według statystyki „Forbes Woman”, Roksana zajmuje 18 miejsce w rankingu 100 najcenniejszych marek osobistych, a jej wartość rynkowa została wyceniona na 94 miliony złotych. W związku z tym zapytał, czy jej 26-letni partner nie jest z nią tylko dla pieniędzy:

Twój chłopak nie jest z tobą dla pieniędzy? – zapytał.

Gwiazda szybko ucięła temat:

Ja mam swoje pieniądze. On ma pieniądze. Jest luz.

Roksana Węgiel po raz pierwszy o DEPRESJI! „Potrzebowałam pomocy”

Roksana Węgiel o aborcji

Następnie został poruszony jeden z kontrowersyjnych i wywołujących ostrą dyskusję temat aborcji. Roksana została zapytana przez Wojewódzkiego jakie ma poglądy w temacie. Piosenkarka odpowiedziała wprost:

Może to być kontrowersyjne (…), ale ja zawsze otwarcie mówiłam o swoich wartościach. Dla mnie to jest bardzo ważne, nigdy się z tym nie kryłam. Jestem katoliczką, ale uważam, że Bóg dał nam wolną wolę i jak zadano mi pytanie o aborcję, to uważam, że nie powinno się nikomu niczego zabraniać.

Na koniec Roxie została zapytana o swoje odczucia w stosunku do reprezentującej nas na Eurowizji Blanki z piosenką „Solo”. Młoda piosenkarka stwierdziła, że utwór jest bardzo chwytliwy i będzie trzymać kciuki za występ Blanki na Eurowizji.

Kolejne fakty o nowym chłopaku Roksany Węgiel!

pasekkozak