Roksana Węgiel, w wieku 18 lat, od kilku miesięcy jest w związku z Kevinem Mglejem, który jest o 8 lat starszy od niej i ma 3-letniego syna z poprzedniego związku. Związek piosenkarki i autora tekstów piosenek budzi spore kontrowersje i jest uważnie obserwowany przez media.

Nowe fakty o Kevinie Mgleju

W wywiadach Roksana wyraża swoją miłość do ukochanego i wyraża nadzieję, że ich związek zostanie zrozumiany i zaakceptowany przez innych.

Roksana Węgiel pożegnała blond włosy! Zmiana na plus?

Media nieustannie śledzą ich historię i pojawiają się kolejne szczegóły na temat Mgleja, co dodatkowo wzmaga emocje i dyskusję wokół ich związku.

Kim jest nowy chłopak Roksany Węgiel? Przyznał się fanom artystki, że ma dziecko

Jak donosi SuperExpress Mglej ma za sobą telewizyjny debiut i kilka lat temu próbował swoich sił w aktorstwie. 26-letni Kevin, kiedyś spróbował swoich sił w aktorstwie i nawiązał współpracę z jedną z agencji. Wpisy na profilu tej agencji w mediach społecznościowych do dziś świadczą o jego zawodowych „sukcesach”.

Roksana Węgiel skończyła 18 lat. Przypominamy jej pierwsze medialne zdjęcia

Kevin był również zaangażowany w produkcję serialu „Ludzie i Bogowie”. W jednym z odcinków popularnego serialu paradokumentalnego „Ukryta Prawda”, Kevin Mglej otrzymał główną rolę i wcielił się w postać ucznia, który rozpoczął romans ze swoją nauczycielką.

 

scena z: Roksana Węgiel, SK:, , fot. AKPA

scena z: Roksana Węgiel, SK:, , fot. AKPA