Dramatyczne echa po rozstaniu „bliźniaczych płomieni” Machine Gun Kelly i Megan Fox nie cichną. Choć rzekomo para ucieka się do ekstremalnej terapii, by ratować swój związek, Megan postanowiła dać sobie chwile wytchnienia i wybrała się na imprezę. Jak donoszą media, aktorka nie założyła pierścionka zaręczynowego.

Megan Fox i Machine Gun Kelly za wszelką ceną ratują związek. Para postawiła na drastyczne metody

Megan Fox nie nosi już pierścionka zaręczynowego

Meghan pojawiła się na afterparty z okazji rozdania Oscarów w nowym kolorze włosów, w odcieniu głębokiej miedzi. Chętnie pozowała w swojej oszałamiającej, obcisłej sukni. Fotoreporterzy szybko dostrzegli, że na jej palcu nie ma już słynnego pierścionka zaręczynowego, „który miał ranić” przy zdejmowaniu.

Megan Fox wróciła na Instagram i pisze o rzekomej zdradzie Machine Gun Kelly’ego

Informator PageSix doniósł, że Megan wydawała się dobrze bawić na przyjęciu, tańcząc przy muzyce i popijając drinka na zewnątrz. Przebywała blisko aktora znanego z „Black Adam” Noaha Centineo, jak zauważył obserwator, a także jej agenta, Chucka Jamesa, oraz trzech przyjaciółek.

Spędzała dużo czasu rozmawiając z Centineo” – zauważył świadek. „Wyglądała jak kot, który zjadł kanarka”.

Megan wywołała plotki o rozstaniu z MGK w lutym tego roku, kiedy wrzuciła tajemniczy post, który później usunęła. Usunęła także zdjęcia z ukochanym i przestała obserwować go na Instagramie. Jej wpisy sugerowały, że Kelly miłą dopuścić się zdrady.

Megan Fox ZARĘCZYŁA SIĘ! Spójrzcie tylko na jej rękę (FOTO)

Para ponoć udała się wspólnie na terapię, ale narazie próżno szukać jej efektów.

Forum

Forum