Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak byli parą w 2020 roku. Choć z początku chętnie dzielili się wspólnymi romantycznymi zdjęciami i szczegółami swojego związku, a na świat miał przyjść ich syn Oliwier, ostatecznie okazało się, że para rozstała się w burzliwej atmosferze zaledwie kilka dni przed narodzinami dziecka. Niestety, samotne macierzyństwo nie było jedynym ciosem, który spadł na Magdę – jakiś czas później u Oliwiera wykryto rzadki nowotwór wątroby i mimo zaciekłej walki nie udało się go uratować. Chłopiec zmarł w lipcu 2022 roku. By go uratować, Magda zorganizowała dwie zbiórki pieniężne, dzięki którym Oliwier miał otrzymać profesjonalne leczenie w klinice w Izraelu.

Magda i Kuba od rozstania prowadzą ze sobą zaciekłą wojnę. Gdy ich synek jeszcze żył, przepychali się o metody leczenia, a po jego śmierci obwiniali się nawzajem i przerzucali oskarżeniami. Rzeźniczak w wywiadach podkreślał, że jego zdaniem wyjazd do Izraela był niepotrzebny i nie chciał, by Magda przerywała leczenie synka w Polsce. Z kolei Stępień po wielu dramatycznych wywiadach, komentarzach i wpisach zadeklarowała, że nie będzie więcej poruszać tematu swojego byłego partnera, a w związku z licznymi oskarżeniami o nierozliczone zbiórki zaprzestała również publikowania wpisów i zdjęć poświęconych Oliwierowi.

Jakub Rzeźniczak wspomina związek z Magdą Stępień: „Chciałem zniknąć, wyjść z domu ze śmieciami i nie wrócić”

Jakub Rzeźniczak wdał się w dyskusję z internautami. Poszło o leczenie Oliwiera w Izraelu

Obecnie Jakub Rzeźniczak spodziewa się kolejnego dziecka ze swoją aktualną partnerką i żoną Pauliną. Mimo to, piłkarz znajduje czas, by wdawać się w zaciekłe dyskusje z internautami pod swoimi postami. Jedna z takich burzliwych dyskusji pojawiła się pod zdjęciem Oliwiera opublikowanym na profilu Kuby. Rozpoczął ją komentarz internautki uderzającej w Magdę Stępień:

W Polsce miał szansę żyć dłużej. Ta klinika w Izraelu jest na niższym poziomie, jeżeli chodzi o tego typu leczenie onkologiczne. Z dwója rodziców, Rzeźniczak wykazał rozsądek, Stępień ma mozg wielkości tic taca i nie wiele można się było spodziewać jeżeli chodzi jakikolwiek rozsądne podejście. Na dodatek z pierwszej zbiórki nadal się nie rozliczyła, a były to pieniądze na JEJ dostatnie życie nie na leczenie dziecka.

Na ten komentarz odpowiedziała inna osoba broniąca Magdy:

Ale jesteś obrzydliwym człowiekiem, i śmiesz mieć taki nick na Instagramie? Przeczytaj go może ze zrozumieniem , bo sama prezentujesz człowieka o jakim piszesz. Co by było gdyby… Jakby człowiek wiedział, że się przewróci to by sobie usiadł..

Wtedy niespodziewanie uaktywnił się Rzeźniczak, który przyznał rację internautce uderzającej w Magdę i napisał:

Ale co, prawda boli? Napisał prawdę w Polsce miał szanse tam niestety żadnej – a w kolejnym komentarzu dodał:” co do leczenia komentarz to prawda sam o tym mówiłem. Leczenie w Izraelu najnormalniej na świecie było gorsze niż mógł mieć w Polsce. To fakt a nie czyjaś opinia.

Magda Stępień po raz pierwszy o wywiadzie Rzeźniczaka: „Milczę i cierpię wewnątrz”

Magda Stępień odpowiada Rzeźniczakowi. Zareagowała na jego komentarze

Komentarze dotarły do Magdy Stępień, która choć deklarowała, że nie będzie więcej komentować poczynań Rzeźniczaka, tym razem nie wytrzymała i na serii InstaStories napisała:

Jakby nie można było napisać o pewnych sprawach w wiadomości prywatnej. Serio, po co to? Żeby ktoś mi wysłał, pokazał, sprawił przykrość.

Jednocześnie opublikowała inny komentarz Kuby, w którym ten napisał o niej:

Nie mam zamiaru szanować ludzi, którzy chcieli mnie zniszczyć i tyle w temacie.

I odpowiedziała:

Jeśli po tylu latach nie bycia razem zależało Tobie na tym, to Ci się udało! Nic nie boli mnie bardziej niż ten temat. Ja Ciebie chciałam zniszczyć? Serio? A zobacz co Ty teraz robisz? Masz czas na takie komentarze? Oraz na nakręcanie na mnie jeszcze większego hejtu? Czy tak postępują szczęśliwi ludzie? Proszę przestań, już wystarczy! Już dość!

Jednocześnie odniosła się do stwierdzenia Rzeźniczaka o leczeniu Oliwiera, które zabolało ją najbardziej:

Naprawdę nie miał szans w Izraelu? ;( Jak możesz tak napisać! Jaka matka skazałaby swoje dziecko na cierpienie. Jak mogłeś tak napisać – skwitowała.

IG: jakubrzezniczak25

IG: jakubrzezniczak25

IG: jakubrzezniczak25

IG: magdalena___stepien

IG: magdalena___stepien

IG: magdalena___stepien

Magda Stępień zapytana, czy „żałuje związku z Jakubem Rzeźniczakiem”. Odpowiedź zaskakuje!

pasekkozak