Agnieszka Jastrzębska, która od wielu lat kojarzyła się z porannym magazynem TVN, postanowiła rozstać się ze stacją. Jak podał „Fakt”, dziennikarka sama zrezygnowała z pracy reporterki w Dzień Dobry TVN.

NOWA twarz w „Dzień dobry TVN”. Została PREZENTERKĄ pogody!

Jastrzębska nie skomentowała oficjalnie swego odejścia. Nie wiadomo, do jakiej redakcji chce przejść – być może postanowiła rozwijać swoje własne projekty. Wiadomo już, kto zastąpi Agnieszkę w DDTVN.

Sandra Hajduk zamiast Agnieszki Jastrzębskiej w Dzień Dobry TVN

Jastrzębską zastąpi Sandra Hajduk – od stycznia tego roku jest redaktor prowadzącą serwisu Gala.pl. A czym zajmowała się wcześniej?

Sandra Hajduk swoją dziennikarską przygodę zaczęła w Agencji TVN – x-news. Po dwóch latach przeszła do Wirtualnej Polski, gdzie pracowała ponad 4 lata. Redagowała teksty i przeprowadzała wywiady dla serwisów: Pudelek, WP Gwiazdy czy WP Opinie, była też reporterką. W 2018 roku wystartowała z autorskim programem „Hardtalk – na ostro”, w którym przeprowadzała wywiady ze znanymi postaciami świata rocka: Nergalem, Piotrem Roguckim, Januszem Panasewiczem, Anją Orthodox, a także Jurkiem Owsiakiem. Hajduk ma na koncie wiele wywiadów z gwiazdami rodzimego i światowego show-biznesu, jednak to muzyka jest jej najbliższa – informuje TVN.

Anna Mucha SPŁAWIŁA Agnieszkę Jastrzębską: To sobie pogadałyśmy! (VIDEO)

Dziś Sandra wrzuciła pierwsze zdjęcie z nowego miejsca pracy:

Przepraszam za ręce w kieszeniach i nieskupiony wzrok, ale to z przytłoczenia ogromem dobrej energii, która mnie dzisiaj spotkała 💚 wielkie dzięki dla @_marcinprokop_ i Doroty Wellman za bycie wzorem telewizyjnych Mistrzów – debiutować u Waszego boku to zaszczyt. Dziękuję Ekipie DDTVN za profesjonalizm i opiekę. Dziękuję Wam tu za wsparcie, które działa jak paliwo tuż przed wejsciem na antenę ☄️ „Dzień dobry TVN” to program, który od zawsze był dla mnie wyznacznikiem jakości w TV. Od dzieciaka marzyłam, żeby przenieść się na tę „drugą stronę”. Spełniam je, ale nie sama, wiec dziękuję wszystkim tym, którzy dali mi mandat umożliwiający realizację tego marzenia ❤️ – pisze Hajduk.

Powodzenia!

View this post on Instagram

Przepraszam za ręce w kieszeniach i nieskupiony wzrok, ale to z przytłoczenia ogromem dobrej energii, która mnie dzisiaj spotkała 💚 wielkie dzięki dla @_marcinprokop_ i Doroty Wellman za bycie wzorem telewizyjnych Mistrzów – debiutować u Waszego boku to zaszczyt. Dziękuję Ekipie DDTVN za profesjonalizm i opiekę. Dziękuję Wam tu za wsparcie, które działa jak paliwo tuż przed wejsciem na antenę ☄️ „Dzień dobry TVN” to program, który od zawsze był dla mnie wyznacznikiem jakości w TV. Od dzieciaka marzyłam, żeby przenieść się na tę „drugą stronę”. Spełniam je, ale nie sama, wiec dziękuję wszystkim tym, którzy dali mi mandat umożliwiający realizację tego marzenia ❤️

A post shared by Sandra Hajduk (@sanhajduk) on

scena z: Agnieszka Jastrzębska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Agnieszka Jastrzębska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Agnieszka Jastrzębska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA