Sara Boruc niedawno została mamą syna Noaha. Zdecydowała się na naturalny poród w wodzie, w domu wśród rodziny. Pokazała już pierwsze zdjęcia synka. Teraz dodała kolejne, a także pokazała, jaki wybrała wózek.

Sara Boruc zrobiła po porodzie coś, co niektórzy uważają za OBRZYDLIWE

Sara Boruc pokazała wózek dla syna

Sara najpierw wrzuciła na swój profil fotkę z synem ubranym w urocze śpioszki ze skrzydełkami. Napisała:

Zmęczeni, ale jacy szczęśliwi…

Później pokazała zdjęcia ze spaceru z Noahem i córkami. Wybrała drogi wózek popularnej wśród gwiazd marki. Kosztują one od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych.

sara boruc wózek1

Sara Boruc i Artur Boruc – dzieci

Sara Boruc i Artur Boruc wychowują już córeczkę Amelię. Sportowiec ma też syna z poprzedniego małżeństwa – Aleksandra. Sara ma córkę Oliwię z poprzedniego związku. Teraz urodził im się syn Noah.

ZOBACZ TAKŻE:

Sara Boruc pokazała SYNA! Opowiedziała o tym, jak rodziła w wodzie

Sara Boruc pokazała OGROMNY ciążowy brzuch i zdradziła swój sposób na rozstępy

Sara Boruc SPADŁA ze schodów w 8. miesiącu ciąży

sara boruc wózek2 sara boruc z synem
Wyświetl ten post na Instagramie.

Mój superbohater Nono... Nawet nie wiem od czego zacząć..spełniło się nasze ogromne marzenie-przywitaliśmy naszego synka w zaciszu własnego domku , bez zgiełku szpitala , niepotrzebnego zamętu, bez znieczulenia. Mogliśmy doświadczyć wszystkiego sto razy bardziej,dokładniej,mocniej.. Artur nie puścił mnie nawet na moment,trzymał tak mocno jakby się bał,że utonę. Nie dała bym rady bez Niego. Inusia głaskała po głowie,mami zapaliła świeczki. Nasze córeczki też były z nami,czekając ciuchutko na spotkanie z braciszkiem. Było idealnie,perfekcyjnie,pięknie! Nie będę udawała,że nie bolało. Ból porodowy może zrozumieć tylko kobieta która go doświadczyła,ale cieplutka woda w basenie naprawdę pomaga. Dziś już go nie pamietam.. Za to na zawsze zachowam w sercu te niesamowite 85 minut naszego życia. Kocham, dziękuje❤️ #boruc #borucmannei #babynono #noahborucmannei #milosc #rodzina #familyfirst

Post udostępniony przez Sara Boruc MANNEI🎶 (@mannei_is_her_name)