Sara Boruc kilka dni temu urodziła syna. Pokazała nagranie z porodu i zdradziła, że razem z Arturem Borucem wybrali dla niego imię Noah. Teraz podzieliła się zdjęciami chłopca i napisała więcej o tym, jak rodziła.

Sara Boruc urodziła (WIDEO)

Sara Boruc pokazała syna

Sara pokazała dwa zdjęcia – na pierwszym widać twarz małego Noaha, a na drugim mama trzyma syna na rękach.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Mój superbohater Nono... Nawet nie wiem od czego zacząć..spełniło się nasze ogromne marzenie-przywitaliśmy naszego synka w zaciszu własnego domku , bez zgiełku szpitala , niepotrzebnego zamętu, bez znieczulenia. Mogliśmy doświadczyć wszystkiego sto razy bardziej,dokładniej,mocniej.. Artur nie puścił mnie nawet na moment,trzymał tak mocno jakby bał sie,że utonę. Nie dała bym rady bez Niego. Inusia głaskała po głowie,mami zapaliła świeczki. Było idealnie,perfekcyjnie,pięknie! Nie będę udawała,że nie bolało. Ból porodowy może zrozumieć tylko kobieta która go doświadczyła,ale cieplutka woda w basenie na prawdę pomaga. Dziś już go nie pamietam.. Za to na zawsze zachowam w sercu te niesamowite 85 minut naszego życia. Kocham, dziękuje❤️ #boruc #borucmannei #babynono #noahborucmannei #milosc #rodzina #familyfirst

Post udostępniony przez Sara Boruc MANNEI🎶 (@mannei_is_her_name)

Sara Boruc urodziła w wodzie

Sara zdradziła też więcej na temat domowego porodu w wodzie.

Mój superbohater Nono… Nawet nie wiem od czego zacząć..spełniło się nasze ogromne marzenie-przywitaliśmy naszego synka w zaciszu własnego domku , bez zgiełku szpitala , niepotrzebnego zamętu, bez znieczulenia. Mogliśmy doświadczyć wszystkiego sto razy bardziej,dokładniej,mocniej.. Artur nie puścił mnie nawet na moment,trzymał tak mocno jakby bał sie,że utonę. Nie dała bym rady bez Niego.
Inusia głaskała po głowie,mami zapaliła świeczki.
Było idealnie,perfekcyjnie,pięknie!
Nie będę udawała,że nie bolało. Ból porodowy może zrozumieć tylko kobieta która go doświadczyła,ale cieplutka woda w basenie na prawdę pomaga.
Dziś już go nie pamietam..
Za to na zawsze zachowam w sercu te niesamowite 85 minut naszego życia.
Kocham, dziękuje❤️

ZOBACZ TAKŻE:

Sara Boruc pokazała OGROMNY ciążowy brzuch i zdradziła swój sposób na rozstępy

Sara Boruc pokazała urządzony pokoik dla dziecka. Postawiła na POLSKĄ markę

Sara Boruc SPADŁA ze schodów w 8. miesiącu ciąży

Wyświetl ten post na Instagramie.

Noah 🐻

Post udostępniony przez Sara Boruc MANNEI🎶 (@mannei_is_her_name)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Pytacie o brzuszek... Ma się dobrze ☺️ Już niewiele nam zostało i powoli zaczynam czuć smutek , że za moment nie będę już czuła tych cudnych kopniaków.. Pytacie też o rozstępy-na szczęście udało mi się ich uniknąć-olej sezamowy i migdałowy na pewno pomogły i smarowałam nimi całe ciało po każdej kąpieli ;-) Nadal robię lekki trening , codziennie chodzę na długie spacery i stram się (🤪🍕) jeść zdrowo co Wam namiętnie relacjonuje. Czuje się świetnie i z pewnością była to najbardziej świadoma i przyjemna z moich dotychczasowych ciąż.Jednak doświadczenie i dojrzałość mają ogromne znaczenie. Czuje się szczęśliwa , spełniona, spokojna. Planujemy totalnie naturalny poród. Trzymajcie za nas kciuki! Czekamy na Ciebie Maluszku, jesteśmy tacy gotowi ❤️ #boruc #borucmannei #mannei #pregnant #pregnantbelly #39weekspregnant #rodzew2019 #pregnancy #ciaza #healthy #fitpregnancy #healthypregnancy #readytopop

Post udostępniony przez Sara Boruc MANNEI🎶 (@mannei_is_her_name)