Sara Boruc, żona Artura Boruca wkrótce urodzi swoje trzecie dziecko. Przez całą ciążę dzieliła się swoimi zdjęciami, posiłkami, jakie przygotowuje, opowiadała o swoim samopoczuciu. Teraz powiedziała jeszcze więcej – ujawniła, co robi, aby uniknąć rozstępów.

Sara Boruc SPADŁA ze schodów w 8. miesiącu ciąży

Sara Boruc zdradziła, jaki jest jej sposób na rozstępy po ciąży

Jest to problem wielu ciężarnych kobiet. Sara napisała, jak sobie z nim poradziła.

Pytacie o brzuszek… Ma się dobrze ☺️ Już niewiele nam zostało i powoli zaczynam czuć smutek , że za moment nie będę już czuła tych cudnych kopniaków.. Pytacie też o rozstępy-na szczęście udało mi się ich uniknąć-olej sezamowy i migdałowy na pewno pomogły i smarowałam nimi całe ciało po każdej kąpieli 😉

Dalej opisała, jak o siebie dbała i jak przebiegała ciąża.

Nadal robię lekki trening , codziennie chodzę na długie spacery i stram się (🤪🍕) jeść zdrowo co Wam namiętnie relacjonuje.

Czuje się świetnie i z pewnością była to najbardziej świadoma i przyjemna z moich dotychczasowych ciąż.Jednak doświadczenie i dojrzałość mają ogromne znaczenie. Czuje się szczęśliwa, spełniona, spokojna.

Sara Boruc pokazuje ciążowy brzuch na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie.

Pytacie o brzuszek... Ma się dobrze ☺️ Już niewiele nam zostało i powoli zaczynam czuć smutek , że za moment nie będę już czuła tych cudnych kopniaków.. Pytacie też o rozstępy-na szczęście udało mi się ich uniknąć-olej sezamowy i migdałowy na pewno pomogły i smarowałam nimi całe ciało po każdej kąpieli ;-) Nadal robię lekki trening , codziennie chodzę na długie spacery i stram się (🤪🍕) jeść zdrowo co Wam namiętnie relacjonuje. Czuje się świetnie i z pewnością była to najbardziej świadoma i przyjemna z moich dotychczasowych ciąż.Jednak doświadczenie i dojrzałość mają ogromne znaczenie. Czuje się szczęśliwa , spełniona, spokojna. Planujemy totalnie naturalny poród. Trzymajcie za nas kciuki! Czekamy na Ciebie Maluszku, jesteśmy tacy gotowi ❤️ #boruc #borucmannei #mannei #pregnant #pregnantbelly #39weekspregnant #rodzew2019 #pregnancy #ciaza #healthy #fitpregnancy #healthypregnancy #readytopop

Post udostępniony przez Sara Boruc MANNEI🎶 (@mannei_is_her_name)

Sara Boruc planuje naturalny poród

Zdradziła też, jak chce, aby wyglądał jej poród.

Planujemy totalnie naturalny poród. Trzymajcie za nas kciuki!
Czekamy na Ciebie Maluszku, jesteśmy tacy gotowi ❤️

ZOBACZ TAKŻE:

Sara Boruc w pełnej gotowości czeka na poród. Wózek i wyprawka już czekają

Sara Boruc z DUŻYM brzuszkiem w MEGA wysokich szpilkach

Sara Boruc ma bardzo NIETYPOWE ciążowe zachcianki