Sara Boruc razem z Arturem Borucem z niecierpliwością wyczekują ich kolejnego dziecka. Para poinformowała o ciąży w Boże Narodzenie. Od tego czasu Sara w mediach społecznościowych chętnie relacjonuje przebieg ciąży. Widzimy, jak zdrowo się odżywia i intensywnie ćwiczy.

Artur Boruc ma dobrze – zobaczcie, jakie pyszności przygotowuje w swojej kuchni Sara Boruc (Instagram)

Wczoraj żona Artura pochwaliła się wyprawką dla syna. Postawiła na kolor szary.

Powoli przygotowuje torbę szpitalną dla naszego Maluszka 🧸 (chociaż sama nie wiem czy się tam w ogóle wybiorę , ale to temat na później) Najważniejsza rzecz na mojej liście (oprócz oczywistych spraw jak ubranko, czapeczka czy ręcznik) to ten szary króliczek z którym śpię co noc, aby mój zapach na niego przeszedł. Zaraz po porodzie, mój synek będzie z nim zasypiał, co da mu uczucie komfortu i bliskości. To bardzo pomagało moim córeczkom , a pluszaki pozostały z nimi latami.. Też tak robicie ?

– napisała Sara.

Sara Boruc: jaki wózek wybrała dla dziecka?

Z kolei na instastories Boruc możemy zobaczyć już zakupiony wózek dla syna. Oczywiście marki królującej wśród gwiazd, czyli „Cybex”, który mają już jej koleżanki: Anna Lewandowskia i Marina-Łuczenko, a także Olga Kalicka, czy Natalia Siwiec.

Sara Boruc SPADŁA ze schodów w 8. miesiącu ciąży

Natomiast jesteśmy zaniepokojeni tym stwierdzenie: „chociaż sama nie wiem, czy się tam w ogóle wybiorę , ale to temat na później”. Mamy nadzieje, że z maluszkiem jest wszystko dobrze. Być może Sara planuje urodzić w domu. Czekamy na wyjaśnienia.

Podoba Wam się wyprawka i wózek?

sara
scena z: Sara Boruc, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA scena z: Sara Boruc, SK:, , fot. Niemiec/AKPA