Joanna Opozda i Antek Królikowski w sierpniu ubiegłego roku stanęli na ślubnym kobiercu. Niestety małżeństwo było wyjątkowo błyskawiczne: ciąża jeszcze przed ślubem, a rozstanie tuż przed porodem. W międzyczasie pojawił się rodzinny konflikt Opozdów, który stał się wyjątkowo medialny.

Joanna Opozda z OGROMNYM SMUTKIEM w oczach świętuje z Vincentem Wielkanoc

Ile zarabia Joanna Opozda?

Joanna Opozda od pierwszego dnia narodzin syna Vincenta w lutym tego roku jest samotną matką. Podobno Antoni Królikowski był niewierny w tym krótki małżeństwie:

Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała – informował „Pudelek”.

Aktorka kolejnej zdrady już nie wybaczyła i wniosła pozew o rozwód. Ostatnio do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynęły papiery rozwodowe:

Para czeka na wyznaczenie pierwszego terminu. Niewykluczone, że wszystko może przeciągnąć się w czasie nawet o rok… Do tego czasu małżonkowie powinni ustalić kwestię opieki nad dzieckiem oraz sprawy majątkowe  – donosi tabloid „Super Express”.

Joanna Opozda 3 miesiące po porodzie WRÓCIŁA do PRACY. „Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy”

Niedawno Joanna Opozda po raz pierwszy od porodu pojawiła się publicznie: na gali zamknięcia Mastercard OFF CAMERA Festival w Krakowie. Uszczypliwie w jednym z wywiadów powiedziała, że sytuacja rodzinna zmusiła ją do szybkiego powrotu do pracy.

Teraz „SuperExpress” zajrzał do portfela gwiazdy i sprawdził, ile zarabia jako samodzielna mama. Okazuje się, że jak na samotną mamę, nieźle sobie radzi. Po pierwsze, dzięki wielu aferom w mediach zyskała ponad 150 tysięcy obserwujących na Instagramie, a to oznacza większe pieniądze za współprace.

Joanna Opozda chciała WYBACZYĆ Królikowskiemu! „Jest bardzo religijna”

Według „SE” Opozda dostaje od 5 do 10 tysięcy złotych za jeden post sponsorowany oraz relacje na InstaStory. Aktorka nawet dzień wcześniej opublikowała dwa posty sponsorowane: na profilu biżuterią, a na InstStory markę kosmetyczną.

Tabloid obliczył, że Joanna może zarabiać nawet 50 tysięcy złotych w ciągu miesiąca. 

Joanna Opozda Fot. Grabowski/AKPA

Instagram: asiaopozda