Po wielu smutnych życiowych perypetiach Joanna Opozda powoli wraca do formy. Choć rok 2022 zdecydowanie nie był dla niej łatwy – aktorka nieoficjalnie rozstała się z ojcem swojego dziecka, Antkiem Królikowskim, a później wylądowała w szpitalu z malutkim Vincentem, który trafił tam z wysoką gorączką i podejrzeniem infekcji.

Joanna Opozda pokazała wózek dla Vincenta! Kosztuje ok. 7 tys. zł

Joanna Opozda 3 miesiące po porodzie WRÓCIŁA do PRACY

Teraz w życiu Opozdy ponownie pojawiła się nadzieja i zmiany na lepsze – jakiś czas temu aktorka pochwaliła się fanom, że za życiowe oszczędności kupiła nowe mieszkanie dla siebie i Vincenta z nadzieją, że „tutaj w końcu zaznają spokoju”.

Jak się jednak okazuje, wydatek tak mocno nadszarpnął budżet gwiazdy, że ledwie po 3 miesiącach od porodu Joanna Opozda musiała wrócić do pracy. W rozmowie z Party opowiedziała więcej o swojej obecnej sytuacji:

Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę.

Aktorka wyznała też, że po porodzie zaskoczył ją ogrom miłości, jaki poczuła w stosunku do swojego dziecka:

Wcześniej tego nie rozumiałam. Kiedy mój synek nagle zachorował, wszystko przestało mieć dla mnie znaczenie. Zupełnie przestałam przejmować się dotychczasowymi problemami. To inny rodzaj miłości, który potrafi zrozumieć jedynie matka.

A jak na co dzień wygląda jej życie z Vincentem? Joanna przyznała, że choć bywa ciężko, chłopiec daje jej wiele radości i całkiem nieźle sypia:

Vincent to nocny marek, lubi sobie głużyć i pokrzyczeć, zwłaszcza w nocy. Zasypia dość późno, ale jak już zaśnie, to potrafi przespać cztery godziny. Całkiem nieźle jak na dwumiesięcznego niemowlaka, bo słyszałam, że niektóre dzieci budzą się nawet co dwie godziny. Chodzę niewyspana, ale… taka kolej rzeczy. Każdy rodzic przez to przechodzi.

Po czym dodała, wbijając mimowolnie szpilę Królikowskiemu:

Oczywiście każdy, który zajmuje się swoim dzieckiem.

Cieszycie się, że gwiazda stanęła już na nogi?

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Joanna Opozda zmieniła FRYZURĘ to znak, że rozpoczyna nowy etap w życiu

Joanna Opozda fot. AKPA

Co jeść żeby wyglądać jak gwiazda? Polskie celebrytki zdradzają swoje sekretne DIETY!

fot. Instagram: asiaopozda

Wiemy ile WAŻĄ gwiazdy!

fot. Instagram: asiaopozda

OMG! Joanna Opozda KUPIŁA MIESZKANIE. Pokazała pokój Vincenta

scena z: Joanna Opozda, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Joanna Opozda, fot. Piętka Mieszko/AKPA

joanna_opozda_2020

joanna_opozda_2020

Joanna Opozda w długiej sukni spaceruje po LESIE!