Sebastian Fabijański rozstał się z Maffashion, gdy na światło dzienne wyszła jego zdrada i afera z Rafalalą. I choć Sebastian zapewnia, że nie jest żadnym „lowelasem”, przez jego życie przetoczyła się niejedna kobieta. Aktor ma na swoim koncie związki i romanse z m.in Agnieszką Więdłochą, Olgą Bołądź, Marianną Zydek i Laurą Mancewicz.

I choć przez moment wydawało się, że aktor w końcu ustatkuje się u boku Maffashion, z którą doczekał się syna Bastka, krótko po rozpadzie ich relacji Sebastian rzucił się w wir kolejnych przelotnych romansów. Aktor miał zostać przyłapany z gwiazdą „365 dni” Anną Marią Sieklucką, później z tajemniczą 19-letnią TikTokerką, a ostatnie plotki sugerowały jego romans z Anną Markowską.

Sebastian Fabijański ma ROMANS?! Przyłapany na NAMIĘTNYM CAŁOWANIU gwiazdy „365 dni”

Sebastian Fabijański o swoich romansach po rozstaniu z Maffashion

Sebastian Fabijański od rozstania z Maffashion niechętnie otwierał się w temacie swojego życia prywatnego. Nigdy nie potwierdził też żadnej z mniej lub bardziej krótkotrwałych relacji, którym się oddawał, gdy najgłośniejsze afery z jego udziałem przycichły. Teraz jednak po raz pierwszy nawiązał do swojego miłosnego życia w rozmowie z Szalonym Reporterem czyli Tomaszem Matysiakiem z kanału youtube „Szalony Podcast”.

W trakcie trwającej niemal 1,5 godziny rozmowy padło pytanie o status związku Fabijańskiego. Ten przyznał, że na ten moment jest singlem, choć marzy mu się odnalezienie stabilizacji u boku kobiety, która da mu miłość:

W tym momencie nie. Nie, nie, ja myślę, że długo się będę zbierał, żeby w ogóle z kimś rozpocząć jakąś poważną relację. Tyle się wydarzyło, że… trudne, trudne. Oczywiście marzy mi się piękna, ciepła, dobra kobieta u mojego boku. Czy to się wydarzy? Wierzę, że tak, choć biorę pod uwagę, że jestem jakiś niepełnosprawny relacyjnie.

Jednocześnie Sebastian potwierdził krążące dotychczas plotki o jego licznych romansach i zdradził, że przez jego życie przewinęło się ostatnio wiele kobiet. Żadna nie zagrzała jednak miejsca na dłużej:

Próbowałem tak wiesz… tam dużo było tych kobiet jakby po tym wszystkim. Próbowałem się tam jakoś chwycić, ustabilizować, coś. Wiesz – może ona, może ona, a może ona… Nie. Nie, w ogóle, calm down. Pisałem na Instagramie: tu może się spotkamy, może tak, a może tak, a może srak.

Fabijański nie zdradził wprost, dlaczego wszystkie przelotne relacje nie wypaliły. Na koniec rozmowy nawiązał jednak do jednego kawałka ze swojej płyty, który może sugerować, że kobiety, z którymi umawiał się przez internet były rozczarowujące z wyglądu przy spotkaniu na żywo:

Nawet nawijam tak na płycie:

Odpalam insta, może jakaś chce na drinka
Ale bądź mądry i wyczaj, która nie używa filtra
Dziś co druga z twarzy dyszka, figurka zajebista
A potem się spotykasz i jej nie poznajesz z bliska

Miejmy nadzieję, że kiedyś Sebastianowi w końcu uda się odnaleźć „tę jedyną”.

Anna Markowska o relacji z Fabijańskim i paparazzi

pasekkozak

Sebastian Fabijański tłumaczy się z niepłacenia alimentów. Odpowiada na atak internautów

scena z: Sebastian Fabijański, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, , fot. AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, , fot. AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, fot. Michał Baranowski/AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, fot. Michał Baranowski/AKPA

sebastian.fabijanski.official

IG: sebastian.fabijanski.official

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA