Sebastian Fabijański w 2022 roku zaserwował nam jedną z głośniejszych afer polskiego show-biznesu, gdy media obiegły informacje o jego rozstaniu z Maffashion. Na jaw zaczęły wychodzić nowe informacje i mieliśmy okazję się dowiedzieć, że zdradzał Maff po narodzinach ich synka, a jakiś czas później serwisy plotkarskie zaczęły rozpisywać się o jego nocnej wizycie i rzekomym romansie z Rafalalą. Choć Fabijański początkowo zaprzeczał tym plotkom, jednocześnie wydał oświadczenie, w którym oskarżył Rafalalę o szantaż i zastraszanie oraz zapowiedział, że sprawa trafi do prokuratury. Z kolei Rafalala zapewniła, że jest „miłą dziewczyną z sąsiedztwa” i o żadnym szantażu nie ma mowy. Przy okazji zdradziła, co przyciąga do niej tłumy mężczyzn z show-biznesu:

Jestem na co dzień roześmiana, pozytywna, lubię się wygłupiać, mam dużą wiedzę na temat sztuki, jestem wrażliwa na rzeczy związane ze sztuką, pięknem. Mój wygląd ewoluuje. Na pewno nie wyglądam jak na zdjęciach sprzed kilku lat. Silne kobiety przyciągają mężczyzn. Jest wiele kobiet, które są szarymi myszkami, które sobie nie radzą, potrzebują męskiego wsparcia. Ja mam siłę, spokój, pewność siebie i to jest zupełnie inna mieszanka emocji, które wytwarzam wokół siebie.

Sebastian Fabijański kończy z RAPEM!

Ostatecznie cała sprawa przycichła, gdy Fabijański ogłosił, że znika z internetu i zamierza skupić się na swojej karierze aktorskiej i raperskiej. To drugie niestety nie trwało długo – w kwietniu 2023 roku ukazał się jego ostatni album „Popiół”, po którym Sebastian zapowiedział koniec przygody z rapem:

„Tu byłem”, bo już nie będę. Nie kończę kariery, bo jej w sumie nie było. (…) Wyprzedzając domysły, że mój „koniec”, to zabieg marketingowy, od razu zaznaczam, że cały dochód ze sprzedaży tej płyty przeznaczę na Oddział Psychiatryczny dla Dzieci i Młodzieży w Uzdrowisku Konstancin – oświadczył.

Sebastian Fabijański odpowiada na krytykę internautów. „Tak wiem, że jestem narcyzem”

Sebastian Fabijański rapuje na TikToku o Quebonafide i Rafalali

Teraz aktor, malarz i ex-raper zaskoczył fanów, gdy na TikToku zaprezentował filmik zatytułowany „Koncert samochodowy z kawałka »Tu byłem«”. Na opublikowanym nagraniu Fabijański siedzi w samochodzie i rapuje o swoim życiu, a dokładniej porażkach i skandalach, których był bohaterem przez ostatnie dwa lata:

Once upon a time in Poland znany aktor poszedł w rap i poległ. Szkoda mi kolejnych lat, pi**dolę. Jestem aktorem, więc nawet jak s*am, to gram rolę. Raperzy rozumiem, ale ku*wa, Fabijański?

Następnie nawiązał do swojego głośnego konfliktu z Quebonafide oraz afery z Rafalalą:

Kuba, jesteś winny mi pół bańki, bo tyle przep***doliłem na próbę wejścia do rap gry. Fakturkę pozwól, wyślę na adres Natalki (…). Potem do Rafalali nocą wbiłem na gościnę, w okolicznościach znanych głównie przez kółka Grażynek albo przez byłych ziomali, co chcą widzieć mnie, jak gniję, bo ponoć parkowałem tyłem.

Z kolei w refrenie pojawia się smutna konkluzja Sebastiana, że „raper chyba już w nim umarł” i „nikt go nie słuchał”.

Też wam smutno, że tak szybko zakończył swoją obiecującą raperską karierę?

TikTok: @fabijanski

TikTok: @fabijanski

TikTok: @fabijanski

pasekkozak

@fabijanski.official Koncert samochodowy z kawałka "Tu byłem" #fabijanski #rap #hiphop ♬ original sound - Sebastian Fabijanski

Sebastian Fabijański z tajemniczą kobietą na swoim Instagramie

Rafalala komentuje wywiad z Sebastianem Fabijańskim i oskarża Maffashion

Rafalala, Sebastian Fabijański fot. AKPA/Pudelek

scena z: Rafalala, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Rafalala, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Rafalala, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Rafalala, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Małgorzata Kożuchowska, Sebastian Fabijański, fot. Piętka Mieszko/AKPA

IG: sebastian.fabijanski.official

IG: sebastian.fabijanski.official

IG: sebastian.fabijanski.official

IG: sebastian.fabijanski.official

sebastian.fabijanski.official

IG: sebastian.fabijanski.official

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, fot. Michał Baranowski/AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, fot. Michał Baranowski/AKPA

Sebastian Fabijański na konferencji Fame MMA, fot. YouTube: FAME MMA

Sebastian Fabijański na konferencji Fame MMA, fot. YouTube: FAME MMA

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA