W czwartek w sieci ukazał się najnowszy teledysk rapera Sariusa, znanego m.in. z piosenki „Wiking”. „Azot” jest singlem promującym najnowszy album Sariusa pt. „Ostatnie takie emocje”.

Sebastian Fabijański trafi na stół operacyjny! Wszystko przez walki w Fame MMA

Sebastian Fabijański wyreżyserował klip Sariusa

Najbardziej zaskakujący jest jednak reżyser i scenarzysta tej produkcji. A jest nim… Sebastian Fabijański! Aktor po swoim niedawnym teatralnym debiucie i głównej roli w filmie „Powstaniec 1863” zabrał się za hip-hopowe wideoklipy. Jak mu poszło?

Zobaczcie i oceńcie sami:

Klip jest nagrany w bardzo mrocznym klimacie. Najpierw zaczyna się akcja w centrum Warszawy, a potem na przedmieściach z udziałem raperów i modelki Patrycji Dyszkiewicz. Ujęcia przeplatają się ze scenami w studiu na białym tle.

Fabijański potwierdza swoje liczne romanse! „Dużo było tych kobiet po tym wszystkim”

Sebastian Fabijański ściągnął też do klipu rodzinę i bliskich m.in. siostrę Weronikę Fabijańską i jej chłopaka, Xaviera Wiśniewskiego (obydwoje są zawodowymi tancerzami) oraz Fabienne Wiśniewską, która ku zaskoczeniu, była odpowiedzialna za kostiumy w teledysku.

Fabijański na konferencji Fame MMA pokłócił się z Wojtkiem Golą. Fani: „Kolejnej walki nie będzie”

Jak udało nam się dowiedzieć, Sebastian Fabijański zamierza nadal współpracować z córką Michała Wiśniewskiego Fabienne. Aktorowi spodobał się gust i wyczucie smaku 20-latki.

W teledysku wystąpiła też siostra Sebastiana, Weronika, która „wspiera go we wszystkich decyzjach muzycznych i aktorskich” – zdradza nam informator.