Selena Gomez (27 l.) po tym, jak na Hailey Bieber (22 l.) spadła ogromna fala krytyki za pozorne „wbijanie szpilki” postanowiła stanąć w obronie hejtowanej koleżanki. Gomez odpowiedziała mocnym przesłaniem i wstawiła się za obecną żoną Justina Biebera. Co takiego powiedziała wokalistka?

Selena Gomez BEZ BIUSTONOSZA, w samym żakiecie idzie na spotkanie biznesowe (ZDJĘCIA)

Selena Gomez stanęła w obronie hejtowanej Hailey Bieber!

Gomez trzy dni temu wypuściła długo oczekiwany singiel do piosenki „Lose You To Love Me„. Smutna i bardzo emocjonalna ballada przypadła do gustu fanom wokalistki. Wielbiciele Seleny w utworze dopatrzyli się nawiązań do toksycznej relacji z ex chłopakiem Justinem Bieberem (25 l.) Największe poruszenie wywołały słowa: „W dwa miesiące nas zastąpiłeś”, co idealnie pasuje do okoliczności zaręczyn Justina i Hailey, które nastąpiły zaledwie kilka tygodni po rozstaniu popularnego wokalisty z Gomez. Justin długo nie leczył złamanego serca po związku z Sel, prędko znajdując pocieszenie w ramionach modelki.

Dałam z siebie wszystko i wszyscy to wiedzą. Odrzuciłeś mnie, a teraz to widać. W dwa miesiące nas zastąpiłeś, jakby to było takie proste. To sprawiło, że pomyślałam, że na to zasłużyłam – śpiewa Selena w swoim utworze

Spostrzegawczy fani zauważyli również na InstaStory Hailey Bieber, że ta udostępniła piosenkę „I’ll Kill You” (Zabiję Cię) zaledwie kilka chwil po wypuszczeniu singla przez Gomez i wzięli ją za odpowiedź na nową piosenkę Seleny. Widząc jaka nagonka powstała na Hailey, piosenkarka postanowiła zabrać głoś w tej sprawie. Wystąpiła na żywo na Instagramie i wydała odpowiedź dla wszystkich oskarżających Hailey Baldwin. Selena nie wspomniała imienia Hailey bezpośrednio, ale jej słowa wydają się być skierowane w stronę modelki. Sel zadbała również o to, by fani wiedzieli, że jest bardzo wdzięczna za całą miłość, jaką otrzymała po wypuszczeniu singla.

Jestem bardzo wdzięczna za pozytywny odbiór utworu. Jednak nigdy nie będę wspierać kobiet, które niszczą inne kobiety. Więc proszę bądźcie uprzejmi dla wszystkich, nie lubię patrzeć, jak ludzie okazują brak szacunku lub są niegrzeczni wobec innych. Nie róbcie tego – powiedziała Selena

Jesteśmy pełni podziwu dla Seleny Gomez. Trzymaj tak dalej dziewczyno!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Justin Bieber nie ma szans na wieloletni związek z Hailey Baldwin. Wkrótce będzie chciała wziąć rozwód

Selena Gomez w nowej piosence EWIDENTNIE śpiewa o Justinie Bieberze

UWAGA! Justin Bieber przed ŚLUBEM pokazał, gdzie zaczęła się miłość do Hailey

Selena Gomez Hailey Bieber

Sonda

poll-violet

Koczek, warkoczyki a może w rozpuszczonych?

1

W warkoczykach

2

W ciasno upiętym koku

3

Z asymetrycznym przedziałkiem

4

Z wyciągniętymi po bokach pasmami

5

Z doczepami

6

W longbobie

7

Z burzą fal