Selena Gomez nie jest skora do opowiadania o swoim prywatnym życiu. Najwięcej możemy dowiedzieć się o Selenie z jej tekstów piosenek, na których jest bardzo szczera.

Selena Gomez o przyjaźni

Ostatnio aktorka otworzyła się na nowym podcaście znajomego, Raquelle’a Stevens’a. Podczas wywiadu towarzyszyli jej przyjaciele: Ashley Cook i Courtney (Barry) Lopez. Dzięki temu Gomez rozgadała się jak nigdy dotąd.

Zmęczona Selena Gomez z ukochanym pieskiem wychodzi od najlepszego przyjaciela (FOTO)

Wyznała, że nie była taka potulna w szkole, jak się może wydawać, bo była sprawcą potyczek i psot w klasie.

Lubię robić rzeczy interesujące. Czuję, że to kluczowa część przyjaźni. Mam zaufanych i szczerych ludzi wokół siebie, z którymi się spełniam – powiedziała Selena.

Wspomina, że nie zawsze tak miała w swoim życiu, bo w dzieciństwie, kiedy poszła do szkoły, zanim jeszcze zaczęła naukę w domu, ludzie byli okrutni.

Gdyby mój kuzyn nie był kapitanem drużyny cheerleaderek, zostałbym zniszczona. Ponieważ byłam tylko, no wiesz, byłam trochę kujonem i po prostu, jak spędzałam czas to z jedną osobą Tak, trudno o tym pomyśleć, że wokalistka piosenki „It Ain’t Me”  była kiedykolwiek uważana za kujona – śmieje się Selena.

Dodaje, że trudno jest znaleźć przyjaciół i zawsze jak spotyka ludzi, to mówią jej, że nie mają za wielu przyjaciół, nie czują się swobodnie wśród ludzi, bo boją się zranienia.

Selena Gomez OPUŚCIŁA szpital psychiatryczny – dostała pewien ZAKAZ od lekarzy

Przypominamy, że Selena Gomez przeszła załamanie nerwowe i trafiła do szpitala psychiatrycznego. Było to wywołane ponownym nawrotem choroby  – toczniem rumieniowatym.

Selena Gomez trafiła do szpitala psychiatrycznego. Jest w bardzo ciężkim stanie!

Forum, Backgrid USA

Forum, Backgrid USA

Forum, Backgrid USA