Tak złego czasu jak teraz brytyjscy royalsi nie mieli od wielu lat. W styczniu 2024 roku Pałac Buckingham ogłosił, że u króla Karola III wykryto nowotwór, a dwa miesiące później księżna Kate przyznała, że ona również mierzy się z rakiem. Wiadomym jest, że oboje oddali się w ręce lekarzy i poddali leczeniu. Niemniej więcej szczegółów na temat ich stanu zdrowia jest owianych tajemnicą. A wszystko ze względu na dobro Korony i członków rodziny. Teraz jednak jeden z zagranicznych tabloidów zdradza, że ojciec księcia Williama ma chorować na raka trzustki…

Siostrzeniec króla Karola wyznał chyba zbyt wiele na temat jego walki z nowotworem

Zagraniczne media donoszą, że król Karol III choruje na raka trzustki

Gdy świat obiegły informacje o chorobie króla Karola III, wszyscy zaczęli zastanawiać się, „kim” dokładnie jest niechciany intruz. Od początku jednak Pałac nie chciał zdradzać zbyt wielu szczegółów. Eksperci do spraw rodziny królewskiej wyjaśniali, że takie zachowanie jest wskazane ze względów bezpieczeństwa.

Julia Wieniawa wylądowała na wózku inwalidzkim. Teraz jest uziemiona!

Co prawda do mediów co jakiś czas „wpadała” plotka, że król czuje się nie najgorzej i świetnie znosi leczenie, lecz wielu miłośników royalsów niespecjalnie dawało temu wiarę. Zresztą niedawno „In Touch” dotarł do tajemniczego informatora z Pałacu i wyjawił że król Karol III zmaga się z rakiem trzustki, a sytuacja jest bardzo nieciekawa. Monarcha nie tylko kiepsko radzo sobie z walką o zdrowie, lecz także z próbami pogodzenia skłóconej rodziny i wypełnianiem królewskich obowiązków (ograniczył je, ale nie zrezygnował całkowicie). Władca próbuje też przed kamerami robić dobrą minę do złej gry.

Co ciekawe, tabloid donosi, że podobno rozczarowujące jest też zachowanie królowej Camilli. Kobieta nie wspiera męża w takim stopniu, jak można byłoby się spodziewać.

Czy tak rzeczywiście wygląda prawda? Anonimowe źródło nie brzmi zbyt przekonująco…

We krwi zmarłego Gabriela Seweryna wykryto NIEDOZWOLONE substancje!