Julia Wieniawa zadebiutowała na ekranie w 2012 roku, w serialu Rodzinka.pl, dzięki któremu zyskała rozpoznawalność. Od tamtej pory ma na swoim koncie role w serialach takich jak „Klan”, „Na dobre i na złe”, „Na wspólnej” oraz drugoplanowane role w filmach „Kobiety mafii” i „Kobieta sukcesu”. W 2015 roku Julia wydała debiutancki singiel „Co mi jest”, a w 2022 roku na rynku pojawił się jej pierwszy album „Omamy”. W 2023 roku Julka zadebiutowała na deskach teatru i wystąpiła w spektaklu „Gra” w Garnizonie Sztuki, u boku Adama Woronowicza. W tym samym roku dołączyła do jury „Mam talent!”, gdzie zastąpiła Małgorzatę Foremniak. Obecnie pracuje też nad utworami na kolejną płytę. Gwiazda zdecydowanie nie może narzekać na nudę w swoim życiu.

Julia Wieniawa zalała się łzami po powrocie z pracy! „Powinnam być bardziej uważna”

Julia Wieniawa wylądowała na wózku inwalidzkim. Skręciła kostkę

Nieoczekiwanie, zapracowana gwiazda była zmuszona udać się na „przymusowe wakacje”. Wszystko za sprawą kontuzji, której nabawiła się po spektaklu „Człowiek z papieru. Antyopera na kredyt”. Wracając do hotelu skręciła kostkę, a na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia na wózku inwalidzkim:

Było wszystko. Było latanie nad sceną, śpiewanie, choreografie… I bęc… Skręciłam kostkę, wracając z teatru do hotelu, na chodniku, w płaskich butach. Zabawne? Zabawne. Pozdrawiam wrocławskie krawężniki – napisała.

Jakiś czas później celebrytka odwiedziła lekarza, który okleił jej stopę specjalnymi plastrami i nałożył ortezę, zalecając pozostanie w domu i rehabilitację. W rozmowie z „Super Expressem” Julia przyznała, że wraz z kontuzją spłynął na nią czas na odpoczynek i relaks:

Staram się patrzeć na pozytywne aspekty mojej kontuzji. Dostałam przymusowe wakacje. Wreszcie mam chwilę, żeby odetchnąć od ciągłego życia w biegu. Moja noga ma się lepiej, szybko się regeneruję. Przede mną rehabilitacja i długie dni spędzone przy książkach i filmach.

Kilka dni temu Wieniawa znów zwróciła się do fanów na Instagramie i opublikowała zdjęcie, na którym z założoną na nodze ortezą siedzi w domu. Przyznała, że obecnie skupia się na odpowiednio ułożonej, zbilansowanej diecie i rehabilitacji. Niestety, ku jej rozżaleniu musiała zrezygnować z kickboxingu, na który do niedawna intensywnie uczęszczała oraz z bieżni, którą zaledwie kilka dni wcześniej zakupiła:

Cóż. Jestem uziemiona. Wszechświat podarował mi przymusowe wakacje. O kickboxingu mogę tylko pomarzyć, a moja świeżutka domowa bieżnia przez następne 6 tygodni będzie jedynie pieknie się prezentować i zbierać kurz. Ale nie ma tego złego, bo przynajmniej nadal mogę się zdrowo odżywiać i trzymać dietę. Mój plan na najbliższe dni to zbilansowana dieta, delikatna yoga i ćwiczenie górnej partii ciała. I książki. Dużo książek, wreszcie! A wieczorem nadrabiam filmy i seriale. Macie coś do polecenia?

Szybko okazało się jednak, że Julka nie jest w stanie długo wytrzymać bez aktywności i mimo ortezy wychodzi na miasto oraz ćwiczy w domu pod okiem prywatnego trenera.

Trzymamy kciuki, by szybko powróciła do zdrowia i sprawności!

IG: juliawieniawa

IG: juliawieniawa

IG: juliawieniawa

IG: juliawieniawa

IG: juliawieniawa

pasekkozak

Julia WieniawaJulia Wieniawa

scena z: Julia Wieniawa, fot. Podlewski/AKPA

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

scena z: Julia Wieniawa, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Julia Wieniawa, fot. Podlewski/AKPA

Julia Wieniawa, fot. Podlewski/AKPA