Mateusz Morawiecki w środę poinformował o kolejnych obostrzeniach w Polsce m.in. o zamknięciu  teatrów i kin. Katarzyna Skrzynecka oburzyła się kolejnym lockdownem. Jak wiemy, ten rok nie należy do artystów, którzy zostali bez pracy.

Katarzyna Skrzynecka o kolejnych obostrzaniach

Diety gwiazd – Katarzyna Skrzynecka CHUDNIE na wegańskim detoksie

Katarzyna Skrzynecka postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami na profilu instagramowym. Na planie serialu „Na dobre i na złe” napisała krótki wpis:

Na planie „Na dobre i na złe” dotarła do nas właśnie informacja o ponownym całkowitym zamknięciu placówek kultury… teatrów, filharmonii, opery, sal koncertowych, galerii sztuki, kin, domów kultury, impresariatów artystycznych… Póki co, nie możemy już przyjść do swoich miejsc pracy nawet dla 25% publiczności – żali się aktorka. 

Katarzyna Skrzynecka pokazała swoją starszą córkę: Prawdziwa piękność

Katarzyna Skrzynecka może liczyć na obserwatorów – dostała od nich ogromne wsparcie:

  • To jest kpina przykro mi bardzo proszę nie poddawać się
  • Przykre ale prawdziwe
  • Miejmy nadzieję, że to się skończy jak najszybciej, to cios dla kultury ale niestety ta bliskość miejsc w wielu salach koncertowych, kinach, teatrach to ogromne zagrożenie. Śmiem twierdzić, że granie dla pełnej salo wypełnionej po brzegi nie wróci jeszcze długo, może klika lat. Poza tym, że będzie można to jednak opór psychiczny wielu osób i ślad w psychice po covidzie pozostanie. Czekamy na powrót do normalności

Katarzyna Skrzynecka pokazała balkon. Ma na nim rośliny prosto z GRECJI

Jednemu z internautów uszczypliwie odpisała:

I kościółek otwarty, by tłumnie pomodlić się o niewyrzynanie w pień kultury i sztuki.