Katarzyna Skrzynecka (49 l.) postawiła na subtelną metamorfozę i poeksperymentowała z włosami na głowie. Skrzynecka zdecydowała się na najmodniejsze cięcie sezonu. Jak teraz wygląda? Pokazała się na Instagramie, a niektórzy z fanów nie mogli jej rozpoznać.

Katarzyna Skrzynecka na kwarantannie: Nie tracimy czasu na przesiadywanie w social mediach

Katarzyna Skrzynecka w fryzurze long bob

Katarzyna Skrzynecka jakiś czas temu spektakularnie schudła a teraz postanowiła zaszaleć i zmienić coś w swoim wyglądzie. Skrzynecka zdecydowała się na metamorfozę włosów. Trzeba przyznać, że do tej pory Kasia stawiała na subtelne zmiany na głowie. Od lat jest wierna różnym odcieniom blondu i zazwyczaj nosi włosy do ramion.

Diety gwiazd – Katarzyna Skrzynecka CHUDNIE na wegańskim detoksie

Teraz Kasia podcięła włosy i zdecydowała się na najmodniejsze cięcie sezonu – fryzurę long bob. Skrzynecka gustowała w delikatnych falach, a tym razem postanowiła wyprostować włosy.

Efektami metamorfozy pochwaliła się na swoim Instagramie i przy okazji zdradziła, dlaczego jest jej mniej na social-mediach. Skrzynecka czas społecznego dystansu spędza z najbliższymi i dlatego rzadziej pojawia się na Instagramie.

Bardzo rzadko ostatnio zaglądam na Instagram, życie toczy się kompletnie innym systemem, niż w zabieganej zawodowo epoce. (…) Każdy odnajduje się w tej odmiennej od normy rzeczywistości inaczej. Nie gniewajcie się na mnie, że nie odwiedzam live’ów, nie podejmuję co dzień napływających Challengów. Trzeba do tego czuć powołanie, mieć na to czas i wenę. Sama póki co jakoś w innych klimatach pożytkuję mój czas. Delektuję się rodzinnym życiem i zwolnieniem tempa, na które zwykle wciąż za mało czasu.  Zawsze będę bajeczną optymistką, mistrzynią znajdowania dobrych stron nawet w trudnych sytuacjach.  (…) Nie czuję zewu, by co dzień transmitować się w media z domowego tarasu lub dużego pokoju – napisała pod zdjęciem Skrzynecka.

View this post on Instagram

🍀🌞 Bardzo rzadko ostatnio zaglądam na Instagram, życie toczy się kompletnie innym systemem, niż w zabieganej zawodowo epoce… A że social media traktuję zwykle jako jeden z elementów mojej pracy zawodowej i promocji tejże pracy… to i mniej do opisywania w mediach, gdy zawodowo zawieszenim, zamrożenim … Każdy odnajduje się w tej odmiennej od normy rzeczywistości inaczej… 🍀🌷 Chwała wszystkim, którzy aktywnie animują "on-linowy" świat w live'ach, Instastories i Challengach 👏👏👍 TO JEST POTRZEBNE I WSPANIAŁE 👍👍👍 Nie gniewajcie się na mnie, że nie odwiedzam live'ów, nie podejmuję codzień napływających Challengów. Trzeba do tego czuć powołanie, mieć na to czas i wenę. Podziwiam Was i wspieram 👍👍👍🌷👏💝 ale sama póki co jakoś w innych klimatach pożytkuję mój czas… Delektuję się rodzinnym życiem i zwolnieniem tempa, na które zwykle wciąż za mało czasu 🥰👍🍀🌞 Zawsze będę bajeczną optymistką, mistrzynią znajdowania dobrych stron nawet w trudnych sytuacjach. DZIĘKUJĘ ZA KAŻDY SZCZĘŚLIWY DZIEŃ W ZDROWIU Z RODZINĄ 💞💞 i nie czuję zewu, by codzień transmitować się w media z domowego tarasu lub dużego pokoju 😉 Nie miejcie mi tego za złe 🍀 Dziś teatr poinformował nas, że na cały kolejny miesiąc, czyli czerwiec, spektakle również zostają odwołane… ALE KIEDYŚ WRÓCIMY BO TĘSKNIMY🎭 Czekamy też na decyzję Polsatu, kiedy będziemy mogli powrócić do realizacji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"… Plany filmowe i serialowe póki co także "w hibernacji"… Na szczęście @twojatwarzbrzmiznajomo 💙💙💙 wciąż w soboty CIESZY NAS NAJLEPSZYMI WYSTĘPAMI 💙💙💙 z dotychczasowych Edycji 👍👍👍 I SUPER🤩 bo warto do nich wracać @polsatofficial 💙👍 Ale na tarasie posadzone goździki pięknie pachną 🌞🍀 maciejka niebawem zakwitnie 🍀 grecką Bougenvillię będzie można nareszcie uwolnić z zimowego przechowania w salonie 😁 i wybuchnie fioletowymi kwiatami na tarasie 🌞🍀🌷💜 Idę odrabiać matmę z córeczką on-line 👍🥰👨‍👩‍👧 TRZYMAJMY SIĘ DZIELNIE 🍀🍀🍀 Pa! #familytime @marcinlopucki @paulinnkaaxd #mąż #córeczki #love #czaszwolnił #niemamczasunainstagram😉

A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on

Fani zachwyceni nową fryzurą Katarzyny Skrzyneckiej

Fani w sekcji komentarzy nie ukrywali, że nowe włosy Skrzyneckiej bardzo przypadły im do gustu. Pod zdjęciem posypały się słowa uznania dla jej nowego wyglądu.

Prześlicznie.

Nowa fryzurka, pięknie.

Jakoś jest pani nie do poznania na tym zdjęciu, ale ładnie – czytamy.

A Wam, jak podoba się ta metamorfoza Katarzyny SKrzyneckiej?

Podobają się Wam fryzury typu bob?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Katarzyna Skrzynecka o NIEPRZYJEMNEJ sytuacji w klinice. „Odradzam antypomoc i arogancję”

WOW, co za metamorfoza, Katarzyna Skrzynecka drastycznie skróciła włosy i wygląda BOSKO!

Królowa Elżbieta sama myje, czesze i układa włosy na kwarantannie