Tegoroczne święta Wielkanocne były dziwne i mniej rodzinne niż zazwyczaj, z powodu pandemii koronawirusa. Sonia Bohosiewicz (44 l.) również tego doświadczyła. Aktorka wpadła na rozczulający pomysł przygotowania niespodzianki dla teścia, gdy jej starania przerwała interwencja policji.

Sonia Bohosiewicz ekstremalnie zahartowała swój organizm „Tu nie o nóżki i dekoldzik, a o zdrowie idzie”

Sonia Bohosiewicz narysowała pisankę na chodniku dla teścia

Sonia Bohosiewicz stawia rodzinę na pierwszym miejscu, co ostatnio udowodniła. Aktorka tak jak i większość innych osób, nie mogła spędzić świąt Wielkanocnych z najbliższymi, z powodu światowej pandemii koronawirusa.

Sonia się jednak nie poddała i wymyśliła, w jaki sposób może spowodować trochę uśmiechu na twarzy teścia, który tegoroczne święta spędzał sam w domu.

Aktorka w towarzystwie dwójki dzieci, Teodora i Leonarda – poszła pod blok dziadka chłopców, gdzie wszyscy wspólnymi siłami narysowali kredą na chodniku ogromną pisankę, obok której napisali „Dla dziadka Janusza„.

Cały proces powstawania pisanki Bohosiewicz pokazała na swoim Instagramie i przyznała, że całą trójką zainteresowała się przechodząca policja. Soni udało się wytłumaczyć funkcjonariuszom, ze przygotowuje niespodziankę dla dziadka, którą w spokoju dokończyła. Aktorka przyznała, że nie wyobraża sobie, by tak miały wyglądać Święta Bożego Narodzenia.

Jakbym siedziała bez moich ludzi pod choinką, to bym się zapłakała na śmierć. A te święta jakoś nawet przeszły – podpisała zdjęcie Sonia

Aktorka pokazała na swoim Instagramie, jak wyglądał efekt wspólnej pracy z dziećmi. Dziadek Janusz zrobił zdjęcie ze swojego okna, i z pewnością gdy zobaczył taką niespodziankę – uśmiech nie schodził mu z ust.

Fani również wyglądali na zachwyconych jej pomysłem, ale jak to zawsze bywa, nie każdy podzielał jej optymizm.

Sonia Bohosiewicz przygotowała niespodziankę dla dziadka.

Sonia Bohosiewicz, screen InstaStory/ soniabohosiewicz

Ale słodkie to!

Super pomysł.

Z całym szacunkiem, ale to nie czas na takie akcje. Ludzie siedzą na dupie w domu a lekarze dwoją się i troją. Teraz niech komuś jeszcze przyjdzie do głowy malować po chodnikach… Żal mi dziadka i rozumiem tęsknotę ale można było w inny sposób – napisał jeden z obserwatorów.

Sonia w odpowiedzi podkreśliła, że niespodzianka odbywała się z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.

A Wy, co myślicie o pomyśle Soni Bohosiewicz?

Podoba się Wam?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Na Małgorzatę Sochę wylał się HEJT – poszło o stół nakryty do wielkanocnego śniadania

Małgorzata Rozenek ROZJUSZYŁA fanów. „Rozenek, Ty naprawdę jesteś potworem. W dobie tak okropnej tragedii…”

WOJNA na profilu Magdy Mołek: Jak matka dwojga dzieci może w jakikolwiek sposób wspierać aborcję?

Sonia Bohosiewicz w garniturze na ściance.

Sonia Bohosiewicz, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Sonia Bohosiewicz eleganckiej, czarnej sukience.

Sonia Bohosiewicz, SK:, , fot. Baranowski/AKPA