Kylie Jenner (23 l.) wraz z mlekiem matki wyssała zdolności do prowadzenia biznesu. Celebrytka w bardzo młodym wieku osiągnęła spektakularny sukces i z pewnością w połowie zawdzięcza go znanemu nazwisku, chociaż nie można odmówić jej zdolności managerskich. Jennerka nagrała filmik, na którym pokazała co zawsze nosi ze sobą w torebce.

Rozzłoszczona Kylie Jenner wychodzi z imprezy. Na Instagramie pokazuje więcej ciała

Co ma w torebce Kylie Jenner?

Kylie Jenner ma zaledwie 23 lata a majątkiem i sukcesami może konkurować ze starszą siostrą Kim Kardashian. Celebrytka ma bajkowe życie, wewnątrz luksusowych posiadłości i blichtru. Milionerka w swoich garderobach (bo ma ich aż kilka!) posiada torebki, które kosztują prawdziwą fortunę. Kylie postanowiła nagrać filmik, na którym pokazała, co nosi ze sobą zawsze w torebce.

Kylie Jenner zrobiła porządki w garderobie na buty i torebki. Wierzycie, że sprzątała sama?

Jennerka przy okazji pokazała wnętrze garderoby, które robi wrażenie. Pomieszczenie wygląda bardziej jak luksusowy sklep, niż garderoba. Torebki  i buty na podświetlonych półkach są poukładane w rządku i kolorystycznie.

Kylie zaczęła wyciągać rzeczy po kolei z wnętrza torebki i oczywiście połowa z nich to produkty z jej marki. Milionerka pokazała spray dezynfekujący dłonie, który ma wkrótce ukazać się w sprzedaży. Gwiazda zdradziła, że od czasu pandemii koronawirusa zawsze ma przy sobie kilka maseczek do twarzy.

Kylie Jenner pokazała, co ma w torebce.

Kylie Jenner pokazała, co ma w torebce. Fot.Youtube/Kylie Jenner.

Kylie Jenner oprócz miliona błyszczyków, gumek do włosów, pudru do twarzy, czy balsamów zdradziła, że nosi przy sobie rzeczy dla Stormi – jak np. mus owocowy. W jej torebce znalazła się również zabawka. Kylie przyznała, że nie jest to zabawka dla córki, ale bardziej dla niej i zawsze poprawia jej humor.

Celebrytka nosi ze sobą również aparat, który dostała w prezencie od Kendall i grę Uno, od której jest uzależniona i gra w nią razem z przyjaciółmi.

A Wy, co zawsze macie przy sobie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kylie Jenner PRZESADZIŁA tą stylizacją? W oczy rzucały się NIE tylko drogie dodatki (ZDJĘCIA)

Kylie Jenner w swoim GLAM ROOMIE. Pokazała się BEZ MAKIJAŻU

Kendall Jenner wciąż ma Kourtney za NAJGORSZĄ matkę? Modelka się tłumaczy

Kylie Jenner z córeczką Stormi.

Kylie Jenner z córką Stormi, fot.Forum/BACKGRID USA.

Kylie Jenner w seksownej stylizacji.

Kylie Jenner, fot.Forum/BACKGRID USA.

Elegancka Kylie Jenner trzyma Stormi na rękach.

Kylie Jenner trzyma Stormi na rękach, fot.Forum/BACKGRID USA.