Kylie Jenner (23 l.) pokazała się w drodze do ulubionej, meksykańskiej knajpki w Los Angeles a uwagę wszystkich przykuła jej wąska talia. Celebrytka zawsze mogła pochwalić się pełniejszymi biodrami, jednak teraz są one nieproporcjonalne w porównaniu do reszty ciała i mikroskopijnej talii. Zobaczcie sami.

Rozzłoszczona Kylie Jenner wychodzi z imprezy. Na Instagramie pokazuje więcej ciała

Talia Kylie Jenner wygląda nienaturalnie

Kylie Jenner dorastała na oczach całego świata i wszyscy fani rodzinnego show KUWTK mogli oglądać, jak z dziecka, zmienia się w nastolatkę, a później dorosłą kobietę i matkę. Jej metamorfoza z buntowniczki w seksowną divę jest naprawdę imponująca. Patrząc na zdjęcia celebrytki z przeszłości widać, że Jennerka słono zapłaciła na to, jak teraz wygląda.

Co ma w swojej torebce Kylie Jenner? Nie zabrakło DZIWNYCH rzeczy

Swego czasu dużo mówiło się o ustach Kylie Jenner, które w zastraszającym tempie zaczęły puchnąć i robić się coraz większe. Milionerka na początku nie chciała przyznać, że je powiększyła. Później Kylie zrobiła operację biustu i po ciąży również poprawiała ciało.

Jennerka pokazała się na mieście w czarnej stylizacji, na którą składały się długie i dopasowane spodnie w kant, do których Kylie dobrała przylegający do ciała top. Gwiazda miała maseczkę na twarzy i idealnie dopasowany makijaż i fryzurę. Wąska talia Kylie przyciągała spojrzenia.

Talia Kylie Jenner wygląda nienaturalnie.

Kylie Jenner, fot.Forum/Backgrid USA.

Nie jest tajemnicą, że Kylie Jenner podpatruje starszą siostrę, Kim Kardashian i kopiuje jej styl i niektóre z pomysłów. Plotowano, że Kimmy planuje wyciąć żebra, by mieć większe wcięcie w talii. Celebrytka nosi gorsety i marzy o wąskiej talii – jednak nigdy nie przyznała się do takiego zabiegu.

Kim Kardashian pokazała się w PRZERAŻAJĄCO ciasnym gorsecie

Kylie również ma nieograniczone środki i może pozwolić sobie na takie wydatki.

Kylie Jenner przyłapana przez fotoreporterów.

Kylie Jenner, fot.Forum/Backgrid USA.

Myślicie, że Jennerka wyćwiczyła talię na siłowni?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kendall Jenner wciąż ma Kourtney za NAJGORSZĄ matkę? Modelka się tłumaczy

Caitlyn Jenner ma NIEPOKOJĄCE zmiany na skórze. To rak?

Kylie Jenner o nowym CHŁOPAKU Kendall. Jest ZAZDROSNA?

Kylie Jenner wycięła żebra?

Kylie Jenner, fot.Forum/Backgrid USA.

Kylie Jenner cała na czarno.

Kylie Jenner, fot.Forum/Backgrid USA.

Kylie Jenner nie wygląda na swój wiek.

Kylie Jenner, fot.Forum/Backgrid USA.