Batalia sądowa pomiędzy Johnnym Deppem a Amber Heard powoli dobiega końca, a już 27 maja prawnicy obydwu stron wygłoszą mowy końcowe. Wydarzyła się jednak kolejna rzecz, która przechyla szalę zwycięstwa w stronę Johnny’ego – wszystko za sprawą nowego świadka.

Adwokat Amber Heard hitem internetu: „Biedna wygląda, jakby miała się popłakać”

Nowy świadek zdyskredytował zeznania Amber Heard w sprawie incydentu z 2013 roku

Morgan Night, były właściciel Hicksville Trailer Palace w Joshua Tree w Kalifornii rzucił nowe światło na rzekomą napaść Deppa na Heard, gdy para przebywała na kempingu w 2013 roku. Według złożonych w maju pod przysięgą zeznań Amber Heard, Johnny w narkotykowym szale miał zdemolować przyczepę, wyżywać się na niej a na koniec dokonać napaści seksualnej.

Jak się jednak okazuje, prawda jest zupełnie inna i przedstawił ją właśnie Night, który przed ławą przysięgłych zeznał, że był świadkiem sytuacji, w której Johnny Depp „kulił się” i „bał się” Amber Heard, gdy ta na niego krzyczała:

Pan Depp był bardzo zainteresowany i naprawdę miły” – zeznał Knight, dodając, że oprowadzał parę po polu kempingowym, na którym się zatrzymali. „Okazał też duże zainteresowanie współwłaścicielce, która, tak jak i on, była muzykiem, więc dużo rozmawiali o muzyce. W pewnym momencie współwłaścicielka, która mieszkała w sąsiedniej posiadłości, chwyciła za gitarę i śpiewali kilka piosenek przy ognisku.

To nie spodobało się Amber, która zaczęła krzyczeć na swojego partnera:

Zaczęła na niego krzyczeć, a ja nie chciałem tego słuchać. Szczerze mówiąc, to było naprawdę bolesne, ponieważ sam byłem wcześniej w związku pełnym przemocy psychicznej

Według zeznań Morgana Nighta, Depp miał się skulić i bać Amber Heard, co Night uznał za dziwne „ponieważ on jest od niej starszy”. Dodał też, że „zdemolowana” przyczepa miała tak naprawdę kilka drobnych zniszczeń, jednak były tak niewielkie, że właściciel postanowił nie zwracać gościom uwagi. A może po prostu bał się Amber?

Sonda

poll-violet

Trwa proces Johnny'ego Deppa i Amber Heard. Które z nich wyjdzie z tego zwycięsko i komu kibicujecie?

1

Johnny

2

Amber

Lance Bass z *NSYNC naśmiewa się z Amber Heard. To wideo doprowadza do łez!

Amber Heard, fot. Forum

Reuters / Forum

Reuters / Forum

 Reuters / Forum

Dlaczego Johnny Depp już „WYGRAŁ” sprawę z Amber Heard?

Reuters / Forum

Reuters / Forum

 Reuters / Forum